ALLTEL vytváří společnost Global Financial Markets

Společnost ALLTEL Information Services (zkratka na NYSE: AT) dnes oznámila vytvoření nové strategické skupiny Global Financial Markets, jejímž cílem bude uplatňování strategických informačních technologií mezi největšími globálními institucemi, které poskytují finanční služby. Tato společnost doplní existující globální prodejní aktivity společnosti .

Tom Kielty bude pracovat jako výkonný ředitel skupiny Global Financial Markets. Kielty má více než dvacetileté zkušenosti v poskytování obchodně finančních služeb a byl partnerem s několika největšími světovými firmami při rozvoji a implementaci strategických obchodních plánů, které vytvářejí nové příležitosti a konkurenční výhody pomocí technologií.

"S rozvojem této nové skupiny Global Financial Markets se zaměříme na specifické obchodování a na alokaci zdrojů při snaze o získání obchodních příležitostí s největšími, nejvlivnějšími společnostmi na světě, které poskytují finanční služby," prohlásil prezident ALLTEL Information Services Phil Sutphin. "Budeme se snažit, abychom jednali s těmito organizacemi jinak než při naší tradičně účinné bankovní strategii, kde nabízíme základní bankovní technologické vybavení jako provoz, zajištění informací a softwaru. Chceme jednat s těmito společnostmi tvořivým a inovačním způsobem, který by pozvedl jejich obchodní růst.

"Rozvíjející se trend směrem ke globalizaci a konsolidaci v odvětví finančních služeb zajišťuje obrovské příležitosti pro naši společnost. ALLTEL vytváří tuto jednoúčelovou obchodní skupinu, aby se zaměřila na rozvíjení a dodávání obchodních řešení pro velké organizace, které se zabývají finančními službami. Na tom spočívá většina obchodní příležitostí s informačními technologiemi."

Společnost ALLTEL Information Services je partnerem několika největších amerických společností zajišťujících finanční služby jako například Bank of America nebo First Union a zajišťoval konsolidaci a integraci informačních technologií v prostředí agresivních fúzí a akvizicí podniků. ALLTEL na základě těchto zakázek získal zkušenosti s obchodních operací a dosáhl vynikajících výsledků v oblasti software a služeb a prokázal svou schopnost zajišťovat výsledky, které velké instituce finančních služeb vyžadují.

"Jsme v unikátní pozici, abychom zajistili hodnotu pro globální finanční trhy, a to na bázi dlouhodobých zkušeností s vedoucími světovými domácími i mezinárodními účastníky trhu," řekl Kielty. "Naše odborné znalosti a schopnost držet krok s rychle se měnícími řídícími technologiemi, infrastrukturální přechod a celková provozní účinnost jsou jedinečné."

Organizační změny v rámci společnosti ALLTEL Information Services byly provedeny, aby podpořily tuto iniciativu, která zahrnuje konsolidaci různých technik strategického poradenství. Také marketing, prodej a kdodávky nyní spadají pod Global Financial Markets.

ALLTEL Information Services, se zákazníky v 48 zemích, zajišťuje řízení informačních procesů, tzv. outsourcing (zadávání vedlejších činností externím dodavatelům) a aplikační software pro finanční instituce, hypoteční banky a telekomunikační společnosti.

Společnost ALLTEL je zaměřena na zákazníky, je založena na informačních technologiích, zajišťuje drátovou i bezdrátovou komunikaci a informační služby

Kontakt: ALLTEL Internet: http://www.newsaktuell.de Steve Eddington, Corporate Communications (USA) tel: 501-220- 5469, nebo e-mail, steve.eddington@alltel.com, nebo George Smith, Media Services (USA) 501-905-8117, nebo e-mail, george.s.smith@alltel.com, oba z ALLTEL

webová stránka: http://www.alltel.com

Klíčová slova ALLTEL

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.