Cult3D nabízí na webu nový engine pro 3D objekty

Vytváření vysoce interaktivních trojrozměrných (3D) objektů pro webové stránky dříve znamenalo hodiny a hodiny dřiny na drahých pracovních stanicích, a výsledkem byly objekty, které po umístění na webu vypadaly hrozně a neuměle. Už jenom prohlížení na webové 3D objekty často zahltilo linku a došlo k ztrátě drahocenného času anebo ke zhroucení systémů. Avšak rostoucí počet webových vývojářů už se zařadil mezi uživatele Cult3D a vytvářejí objekty, se kterými mohou uživatelé webu virtuálně interagovat a hrát si a prohlížet si je ze všech úhlů. A dokonce i podniky si začínají uvědomovat, že interaktivní 3D produkty, které si zákazníci mohou "vyzkoušet před nákupem", opravdu kultivují elektronické obchodování a online prodej.

Společnost Cycore Computers nyní vydává Cult3D ve verzi 3.1, software pro prezentaci 3D objektů, a nabízí ho zdarma ke stažení. Cult3D se svým rozhraním WYSIWYG, které běží na jakékoli platformě od Linuxu až po Windows a BeOS, přesvědčí webové vývojáře všude na světě.

Cult3D je nyní K DISPOZICI pro stažení na adrese www.cult3d.com.

"Cult3D si určitě musí prohlédnout každý, kdo se zajímá o animaci pro web," řekl Vince Backeberg, animátor, který získal cenu Emmy, a k jehož pracím patří například California Raisins, Adventures in Wonderland (V říši divů) kanálu Disney a mnoho počítačových her. "Cult3D je nový inovativní a absolutně nutný produkt pro každého webového vývojáře, který chce umisťovat na webu opravdu trojrozměrné objekty."

Už i takové organizace, jako Nokia, CNN, Nobel Foundation, Siemens, Bang and Olufsen, Absolut Vodka a Bigbug Interactive zažily "kulturní šok", který Cult3D vytváří z jejich webových stránek. Síla zobrazovacího enginu Cult3D spočívá v tom, že zákazníci a návštěvníci stránek si mohou prohlížet výrobky, služby a předměty v úžasném trojrozměrném provedení a nemusejí přitom používat ty směšné brýle!

"Telia se domnívá, že Cult3D přináší do elektronického obchodu hodně slibného," řekl Lars Lunberg, manažer pro kompetence, rozvoj podniku a řízení lidských zdrojů ve společnosti Telia, švédském telekomunikačním gigantu. "Telia používá technologii Cult3D od začátku. Máme v plánu široce používat Cult3D v našem programu školení a rozvoje kvalifikace pracovníků jak v rámci Telii, tak u našich partnerů a zákazníků."

Tři D v názvu Cult3D zastupují v angličtině hloubku (depth), design a distribuci pro vytváření dynamických 3D objektů pro internet.

Vývoj

* Programování v Graphical Java

* Vyspělá 3D animace

Hloubka

* Vysoká kvalita obrazu

* Vyspělá interaktivita

Distribuce

* Použití na více platformách

* Vysoký výkon bez přídavného hardwaru

"Až Cult3D uvidíte, pak tomu uvěříte. Cult3D přesvědčí nejen webové vývojáře, ale i celou komunitu elektronického obchodu," prohlásil Jerry Pettersson, vicepresident pro vývoj produktů společnosti Cycore Computers. "Cult3D změní způsob, jakým lidé používají internet. Ať už v oblasti marketingu a prodeje výrobků, vzdělávání nebo zábavy, Cult3D skutečně odstartuje elektronický obchod."

Podrobnosti:

Cult3D typu plug-in pro prohlížení objektů a animací Cult3d na internetu je k dispozici zdarma na adrese http://www.cult3d.com/download. Package pro vývojáře v Cult3D je k dispozici každému webovému designérovi, animátorovi či společnosti a je možné si ho zdarma stáhnout na adrese http://www.cult3d.com/order. Za všechny objekty Cult3D, které budou umístěny na nějaké webové stránce, se bude účtovat licenční poplatek 3600 USD. Další podrobnosti získáte, když napíšete email na info@cycore.com.

Cult3D je možné používat ve spojení s 3D Studio Max. Cult3D plug-in je možné používat s prohlížečem Netscape 2.0 nebo Internet Explorer 4.0 a těmito operačními systémy: Windows 95, 98 a NT; MacOS (PowerPC); UNIX (Linux, HP/UX, AIX, Sun); a BeOS.

Cult3D v akci

Pokud chcete vidět Cult3D v akci, stáhněte si plug-in z adresy www.cult3d.com a pak navštivte jednu z těchto stránek:

Nokia - Nokia 9110 Communicator: http://www.nokia.se/products/data/9110communicator/virtual9110

CNN - Media Showcase: http://cnn.com/SPECIALS/multimedia/cult3d/html/mir.html

Kasan Electronics Scandinavia AB: http://www.kasan.se/olindex.html

Nobel Foundation - The Nobel Medal for Physics and Chemistry: http://www.nobel.se/prize/medal3d.html

Vince Backeberg 3D Site: http://www.teleport.com/-v3d

Bigbug Interactive: http://www.bigbug.com/3dmodels.html

Eni Oken: http://www.oken3d.com/html/cult3d.shtml

Pixelfilm: http://www.pixelfilm.se

Informace o společnosti Cycore Computers

Společnost Cycore Computers se sídlem ve švédské Uppsale se specializuje na vývoj speciálních efektů a 3D technologií jak pro internet, tak pro odvětví postprodukce videa a filmu. Animace Cult3D(r) společnosti Cycore Computers je v odvětví prvním 3D enginem pracujícím v reálném čase a na více platformách určeným pro internet. Cycore je tvůrcem oceněných produktů Final Effects(tm) a Studio Effects(tm). Produkt Cult Effects obsahuje 18 nových filtrů pro software Adobe After Effects, který se používá v odvětví postprodukce videa a filmu. Cycore Computers má v USA prodejní kancelář v kalifornském sídle San Mateo. Chcete-li více informací o společnosti, navštivte Cycore na World Wide Web na adrese www.cycore.com.

ots Original Text Service: Cycore Computers

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Lisa Melsted nebo Lisa Newman, Brodeur Porter Novelli, 617-587- 2817, 2838, lmelsted@brodeur.com, lnewman@brodeur.com nebo Sten Kaiser, Cycore Computers, +46 18 65-65-60, sten@cycore.com

Klíčová slova Cycore Computers

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.