Společnost Aleris expanduje v Číně

Společnost Aleris International, Inc. dnes oznámila, že hodlá rozšířit výrobní kapacitu svého závodu Tianjin v Číně a instalovat zde nový lis s výkonem 28 MN, který firmě pomůže uspokojovat rostoucí poptávku v Číně a lépe obsluhovat zdejší zákazníky. Očekává se, že ke zvýšení výrobních kapacit dojde v první polovině roku 2011.

Nový lis s výkonem 28 MN firma Aleris do Číny převeze ze svého výrobního závodu v belgickém městě Duffel. Tento lis umožní v závodě v Tianjinu zvýšit do roku 2015 výrobní kapacity v oblasti lisovaných produktů téměř trojnásobně. Lis umožní firmě Aleris rozšířit nabídku produktů s přidanou hodnotou pro zákazníky z různých průmyslových oborů.

"Společnost Aleris chce podstatnou měrou zvýšit své výrobní kapacity v Číně," řekl Roeland Baan, generální ředitel firmy Aleris Europe a ředitel firmy Aleris pro oblast Asie. "Přesunutí lisu do výrobního závodu v Tianjinu je prvním krokem v tomto procesu."

Výrobní závod v Tianjinu dodává lisované díly především do automobilového, dopravního, strojírenského a inženýrského sektoru. Firma Aleris koupila výrobní závod v Tianjin v roce 2007. Továrnu založili v roce 2000 jako společný podnik firmy Corus Aluminum Vogt GmbH a Tianjin Non-Ferrous Metals Group Co., Ltd., státem vlastněná čínská firma.

O společnosti Aleris

Aleris International, Inc. je soukromou firmou zabývající se výrobou lisovaných a válcovaných hliníkových dílců. Kromě hliníků zpracovává a recykluje také slitiny. Firma sídlí ve městě Beachwood ve státě Ohio a provozuje více než 40 výrobních závodů v Americe, Evropě a Asii. Více informací najdete na webových stránkách http://www.aleris.com.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20050504/CLW056LOGO )

(Logo: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20050504/CLW056LOGO )

Zdroj: Aleris International, Inc.

Kontakt:

Kristen Bihary

Tel: +1-216-910-3664

Klíčová slova USA-průmysl-stroje-Aleris International, Inc.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.