Barracuda NG Firewall jako další IT produkt 2010

Produkty společnosti Barracuda Networks získaly v zahraničí celou řadu významných ocenění a jejich vysokou kvalitu, funkční vlastnosti a užitnou hodnotu oceňují rovněž odborné magazíny v České republice. Na jaře letošního roku byl v rámci již čtvrtého ročníku soutěže o IT produkt 2010 pořádané magazínem Computerworld vybrán mezi finalisty produkt Barracuda Web Application Firewall.

Nyní stejné ocenění získává i další produkt společnosti Barracuda Networks, kterým je Barracuda NG Firewall F300, který tak vstupuje do elitního klubu nejlepších produktů z oblasti informačních technologií dostupných na tuzemském trhu a získává od Computerworldu prestižní ocenění "IT produkt 2010".

Není jistě náhodou, že oba produkty spadají do sféry bezpečnosti sítí a webových serverů, která sahá až na úroveň sedmé vrstvy, neboť velká většin současných bezpečnostních slabin na Internetu se nachází právě na aplikační úrovni.

Barracuda NG Firewall uživatelům nabízí velmi pokročilé řešení pro jejich informační bezpečnost, do něhož spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci jediné centrálně spravované platformy, která může pokrývat i celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Produkty řady Barracuda NG Firewall jsou dostupné v sedmi různých modelech pokrývajících svou kapacitou a funkčními možnostmi potřeby malých, středních i velkých organizací. Propustnost firewallu se u jednotlivých modelů pohybuje v rozmezí od 136 Mbps do 10 Gbps a propustnost VLAN konektivity od 80 do 678 Mbps.

Více informací o produktech Barracuda NG Firewall můžete získat na stránkách http://www.barracuda.com/ng

Distributorem pro ČR a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt:

Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10, http://www.gestocomm.cz

Klíčová slova ČR-počítače-software-Barracuda Networks-firmy-Gesto Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.