Společnost ATLAS consulting spol. s r.o. se stala dodavatelem právního informačního systému pro Kancelář Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Společnost ATLAS consulting spol. s r. o. zvítězila v otevřeném zadávacím řízení podle zákona o veřejných zakázkách a stala se dodavatelem právního informačního systému CODEXIS(R) pro Kancelář Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Vítězství v zadávacím řízení je výsledkem dlouhodobé filozofie společnosti zaměřené na stálé zlepšování vyvíjených produktů i poskytovaných služeb. Je dokladem toho, že zvýšení aktivity a důraz na kvalitu jsou cestou k úspěchu.

ATLAS consulting spol. s r. o. je českou společností založenou v roce 1992. Vyvíjí širokou paletu software pro právníky a podnikatele. CODEXIS(R) je komplexní evropský právní informační systém poskytující svým uživatelům přístup k legislativě ČR a EU, judikatuře soudů České republiky a EU a orientaci v odborné literatuře. Podrobné informace o systému CODEXIS(R) i dalších produktech společnosti jsou k dispozici na internetové adrese http://www.atlasconsulting.cz.

Kontakt:

Ing. Lubomír Brož

PR manager

e-mail: broz@atlas-software.cz

tel.: 222 581 592

mobil: 731 422 841

Klíčová slova ČR-počítače-sněmovna-právo-software-Atlas consulting

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.