EcoWater Systems získaly Watrex B.V.B.A.

EcoWater Systems, největší světový výrobce rezidenčních systémů pro úpravu vody, dnes oznámil, že jeho pobočka EcoWater Systems Europe N.V. získala Watrex B.V.B.A., největší společnost pro úpravu vody v Belgii. Podmínky dohody o nákupu nebyly zveřejněny.

Watrex vyrábí a distribuuje komerční a průmyslové systémy pro úpravu vody v celé Evropě. Watrex je exkluzivním dealerem pro produkty rezidenční úpravy vody společnosti EcoWater v Belgii od roku 1988.

Spojení těchto dvou organizací dovolí EcoWater Systems Europe nabízet kompletní řadu systémů pro úpravu vody, tj. rezidenčních, komerčních a průmyslových, se zvýšenou účinností. Watrex bude pokračovat ve výrobě svých komerčních a průmyslových systémů, které budou nyní dodávány v Evropě, na Blízkém východě a v Africe prostřednictvím dealerské sítě EcoWater. Ecowater bude nadále dodávat své rezidenční systémy a komerční systémy řady 5000 z amerických výrobních zařízení a pro evropské země budou upravovány v závodě společnosti v Olenu.

"Mezi firmami EcoWater a Watrex bylo tolik součinnosti, že tento nákup měl smysl," řekl Silvain Claeys, generální manažer EcoWater Systems Europe. "Watrex má solidní pověst jako kvalitní výrobce, nabízející v našem oboru bezkonkurenční služby. S výrobními kapacitami Watrexu můžeme snížit náklady a urychlit dodávky."

Watrex bude nadále působit jako nezávislá organizace, vedená generálním manažerem Frankem Raskinem. Raskin bude podléhat Claeysovi. Watrex nyní zaměstnává přes 70 lidí v Hasseltu v Belgii. Výsledkem akvizice nebudou žádné personální změny.

"Po 11 letech práce dealera EcoWateru jsem přesvědčen, že obě společnosti budou dobře společně pracovat," řekl Raskin. "Jsem potěšen, že řada Watrexu bude více dostupná."

EcoWater Systems se sídlem v St.Paul, Minn., je výrobcem komerčních a rezidenčních systémů pro úpravu vody a v roce 2000 oslaví 75 let zkušeností při zlepšování kvality vody pro zákazníka. Společnost má registraci pro standard kvality systémů ISO 9001 a své produkty distribuuje prostřednictvím více než 1400 nezávislých dealerů v USA, Evropě, Asii, Blízkém východě a Africe. Je členem Marmon Water Group, součásti Marmon Group se sídlem v Chicagu, která je mezinárodním sdružením více než 75 samostatných výrobních a servisních společností s obratem přes šest miliard dolarů. ots Original Text Service: EcoWater Systems Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Jae Weers z EcoWater Systems, 651-731-7433, nebo Silvain Claeys z EcoWater Systems Europe N.V., 00 32 14 25-70-80

Klíčová slova PROTEXT-EcoWater Systems

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.