Získejte budík aXbo v charitativní aukci na Aukro.cz pro Nadaci Terezy Maxové dětem

aXbo ČR se rozhodlo uspořádat za podpory aukčního portálu Aukro.cz dobročinnou internetovou aukci, jejíž celkový výtěžek bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem, která pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem. Na http://www.aukro.cz (http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=13022781) se může každý zúčastnit dražby jedinečného kusu budíku aXbo včetně barevných dětských náramků, a to ve dnech 17. - 24. 8. 2009. Jedná se o limitovanou edici v designu "Cotton Candy", která je určená pouze pro tuto charitativní aukci, a nelze ji tedy běžně zakoupit. Výherce získá unikátní aXbo, a pomůže tak dětem prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem.

"Koncem loňského roku jsme podpořili Nadaci Terezy Maxové charitativní aukcí budíku aXbo a i letos bychom na tuto tradici rádi navázali. Věřím, že dobročinná aukce bude úspěšná a bude přínosem především pro děti, které pomoc opravdu potřebují," řekl Milan Švec, ředitel výhradního zastoupení pro Českou republiku.

Budík aXbo vstoupil na český trh v roce 2008, jeho prodej se rozšířil z internetu také do obchodů, prošel úspěšně recenzemi a představil se v mnoha časopisech. Čím zaujal?

Funguje na principu sledování spánkových fází a jejich vyhodnocování, následně je schopen určit ideální okamžik probuzení. aXbo nabízí kromě příjemného vstávání a plnohodnotného prožití každého dne také další funkce a doplňky, více podrobností je k dispozici na internetových stránkách http://www.mojeaxbo.cz.

Nadace Terezy Maxové dětem, jejíž zakladatelkou a patronkou je paní Tereza Maxová, využívá dosavadních bohatých zkušeností a poskytuje konkrétní pomoc znevýhodněným a opuštěným dětem. Posláním nadace je umožnit každému dítěti zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí (další informace na http://www.terezamaxovadetem.cz.

"Velmi si vážíme vzájemné spolupráce a podpory jak internetového aukčního portálu Aukro.cz, tak Nadace Terezy Maxové dětem. Pevně doufám, že se aukce vydaří a zúčastní se jí mnoho uživatelů," dodává Milan Švec.

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na český trh s rakouským produktem v březnu 2008. aXbo bylo představeno na veletrzích, společenských akcích a prezentováno v tištěných magazínech. V roce 2009 se aXbo ČR soustředí na rozšíření distribučních kanálů a nadále úzce spolupracuje s rakouskou firmou infactory innovations & trade gmbh, která produkt vyrábí.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

e-mail: marketing@mojeaxbo.cz

http://www.mojeaxbo.cz

tel.: +420 732 736 132

Klíčová slova ČR-sociální-internet-aukce-děti-firmy-aXbo ČR

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.