Zbavte se únavy po dlouhém letu s budíkem aXbo Travel

Čeká Vás v nejbližších týdnech cestování? Chystáte se na cestu do vzdálených destinací? Nezapomeňte si vzít s sebou budík aXbo ve speciální Travel edici, která byla uvedena na mezinárodním veletrhu CeBIT´09 a od června je možné ji zakoupit i v České republice.

Služební cesty mají většinou nabitý program, účastníci nejrůznějších porad jsou unavení, ospalí a nemají si kdy odpočinout po dlouhém letu. Koncentrace a produktivita je pak velmi nízká a služební cesta tím často ztrácí na efektivitě. Kvůli časovému posunu jsou vnitřní biorytmy rozladěné. Může se tak stát, že se člověk vzbudí v nevhodný okamžik a i po vydatném spánku je stále unavený. Budík aXbo pomůže překonat časové rozdíly, snadno se přizpůsobí individuálním spánkovým rytmům a zvolí vhodný okamžik probuzení. Díky tomu každý rychle načerpá nové síly a cítí se po probuzení odpočatý, plný energie po celý den.

Milan Švec, aXbo ČR, dodává: "Rakouský výrobce aXbo se rozhodl na základě mnoha dotazů od zákazníků uvést na trh Travel edici. Pro české zákazníky jsme připravili speciální nabídku - s nákupem budíku aXbo Travel získají cestovní taštičku v hodnotě 399,- Kč zdarma, a to do vyprodání zásob."

Tato edice spojuje komfort s funkčností, každý si může vzít aXbo s sebou na cestu díky stylové taštičce z odolného materiálu. aXbo však nabízí také jedinečnou funkci "Power Nap".

Tu využijí všichni Ti, které čeká ihned po příletu do destinace důležitá schůzka či náročný program. Vědecké výzkumy prokázaly, že krátkým oddychem po obědě se člověk osvěží a zůstává plně výkonný po zbytek celého dne. Díky funkci "Power Nap" nedochází ke kolísání výkonnosti. Sada aXbo Travel obsahuje různé mezinárodní koncovky pro nabíjení, uživatel si může tedy budík nabít i v destinacích s nestandardními elektrickými zásuvkami.

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na český trh s rakouským produktem v březnu 2008. aXbo bylo představeno na veletrzích, společenských akcích a v prosinci 2008 proběhla také charitativní aukce limitované edice budíku. V roce 2009 se aXbo ČR soustředí na rozšíření distribučních kanálů a samozřejmě nadále úzce spolupracuje s rakouskou firmou infactory innovations & trade gmbh, která produkt vyrábí.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

e-mail: marketing@mojeaxbo.cz

tel.: +420 732 736 132 http://www.mojeaxbo.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trh-zdraví-spánek-firmy-aXbo ČR

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.