Revoluční budík aXbo - nyní také v Alza.cz!

Od května tohoto roku si můžete aXbo zakoupit v kamenných obchodech firmy Alza.cz. Tento budík je na českém trhu již od března roku 2008, prošel internetovými recenzemi a úspěšně se uvedl v magazínech. Nyní je k dostání také v běžných obchodech, přičemž mezi nejznámější patří Alza.cz.

Jedinečný budík aXbo byl donedávna dostupný pouze na internetu. Letos se objevil také v kamenných obchodech. Díky několika pobočkám firmy Alza.cz je možné budík aXbo koupit v Praze, Brně a Plzni, ve východních Čechách je k dostání v pardubické prodejně elektroniky OK Computers. aXbo je opravdu výjimečné - oslovilo mnoho lidí svou patentovanou technologií. Rozpoznává jednotlivé fáze spánku díky fyzickým pohybům a vzbudí člověka v okamžik, kdy je již téměř bdělý. Výsledek? Zákazníci nám potvrdili, že se po probuzení cítili odpočatí, dobře naladěni a plní energie celý den.

"aXbo zaujalo mnoho lidí, a proto jsme se rozhodli distribuovat budíky také do kamenných obchodů, což bylo přání i našich zákazníků," říká Milan Švec, výhradní distributor pro Českou republiku.

Čím aXbo vzbudilo takový zájem? Na jakém principu funguje? Každý člověk prochází v noci několika cykly spánku, v cyklech se opakují spánkové fáze a každá z nich je charakteristická určitou tělesnou aktivitou.

Během spánku jsou tělesné pohyby snímány pomocí pohybového senzoru v měkkém froté náramku, který přenáší potřebné informace bezdrátově do budíku. aXbo pak určí ideální čas probuzení. Stejně důležitý jako zdravý spánek je správný moment probuzení a právě ten nám zaručí, že vstaneme odpočatí a plní sil.

aXbo nabízí svým zákazníkům kromě pohodlného vstávání a plnohodnotného prožití každého dne také další funkce a doplňky, více naleznete na http://www.mojeaxbo.cz Například jej lze připojit k počítači pomocí USB kabelu a využít programu aXbo Research pro sledování spánkové aktivity.

Výhradní distributor aXbo ČR vstoupil na český trh s rakouským produktem v březnu 2008. aXbo bylo představeno na veletrzích, společenských akcích a v prosinci 2008 proběhla také charitativní aukce. V roce 2009 se aXbo ČR soustředí na rozšíření distribučních kanálů a samozřejmě nadále úzce spolupracuje s rakouskou firmou infactory innovations & trade gmbh, která produkt vyrábí.

Kontakt:

Anna Čemusová

aXbo ČR

marketing@mojeaxbo.cz

tel.: +420 732 736 132

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-Rakousko-elektronika-trh-zdraví-spánek-aXbo ČR

Oblast
Pardubický (pu)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.