Prémiové profesionální služby jsou nyní dostupné všem

Služby, které doposud měli k dispozici profesionálové ve firmách za nemalé poplatky, zpřístupnila ACTIVE 24 všem svým zákazníkům. Práci s profesionálním e-mailovým klientem, plnohodnotným redakčním systémem i s firemním intranetovým řešením tak nyní díky zlepšením a přesné lokalizaci zvládne i laik a za nepoměrně nižší cenu. Samozřejmostí je také množství přidaných doplňkových služeb.

ACTIVE 24 se nyní rozhodla zpřístupnit služby eZ Publish , Business Mail a Sharepoint, které doposud byly využívány převážně nadnárodními společnostmi, i laikům. Upravila tedy jejich funkcionality natolik, aby byly uživatelsky příjemné a vyžadovaly pouze základní znalosti práce s počítačem.

"Tyto produkty jsou jedněmi z nejpoužívanějších mezi světovými top společnostmi, proto nám připadalo logické upravit je natolik, aby byly dostupné i našim klientům. Samozřejmostí je i nonstop technická telefonická podpora 24/7," dodává marketingový manažer ACTIVE 24 František Grunt.

eZ Publish patří mezi novou generaci redakčních systémů, ve kterých si zákazníci dokáží během pár hodin vytvořit vlastní profesionální statické stránky s dynamickým obsahem. Tím padla omezení, která většina redakčních systémů určených běžným uživatelům (většinou ke stažení na internetu zdarma či za malý poplatek) měla - stránky si mohl vytvořit opravdu každý, ale jejich kvalita zaostávala za stránkami od profesionálů. eZ naopak využívají sami profesionálové. Administrační rozhraní je přímo součástí webu, veškeré změny jsou tedy okamžitě viditelné, pracuje se v reálném čase. Oproti již nabízenému redakčnímu systému Můj Nový Web je eZ rozšířeno o další funkce jako jsou blog, fórum, intranet a extranet. Základní verzi eZ Publish nabízí ACTIVE 24 zdarma k doménám .cz, .org, .eu, .com, .net, .name, .info a .biz.

Business Mail to je profesionální e-mailová komunikace- tedy velký počet schránek s dostatečným prostorem, maximální bezpečnost a hlavně sdílení dat v prostředí Outlooku s kolegy. Díky Business Mailu není třeba starat se o žádný server, zálohování a zabezpečení dat. E-maily, kontakty, kalendář … jsou k dispozici a je možné je sdílet kdykoliv, kdekoliv, odkudkoliv a s kýmkoliv v dobře známém a nejpoužívanějším prostředí MS Outlook. Není třeba nic instalovat, o nic se starat. Zřízením této služby získá zákazník také automaticky zdarma licenci na MS Outlook.

Sharepoint umožňuje online přístup pracovním týmům k dokumentům, nabízí sdílení informací mezi spolupracovníky. Vše je uloženo na jednom místě, ať už se jedná o názory prostřednictvím konferencí a fór, plánování schůzek či sledování stavu jednotlivých zakázek. Sharepoint je velice efektivním řešením firemního intranetu, umožňuje cestovat a odkudkoliv se připojit, veškerá data jsou synchronizována. Bez pořizování složitého vlastního hardwaru a softwaru je k dispozici plnohodnotná síť intranetu. Jednotlivým uživatelům daného týmu je možno přidělit různou úroveň přístupů (samozřejmě s různými stupni zabezpečení) k datům a práce s nimi. V ceně je zahrnuta i licence na server.

Protože se jedná o profesionální služby, je samozřejmostí automatický upgrade, o který se zákazník nemusí starat.

ACTIVE 24, s.r.o. - přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky i jednotlivce, kterým nabízí kompletní internetová řešení (http://www.active24.cz. Zároveň provozuje jedno z největších virtuálních obchodních center - Vltava2000 (http://www.vltava2000.cz. Společnost ACTIVE 24, s.r.o., je součástí skupiny Active 24 ASA, celoevropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu a pobočkami v 15 evropských zemích. Od roku 2006 je stoprocentním vlastníkem skupiny Active 24 norská společnost Mamut.

Kontaktní osoba: Jana Šilpochová, tel.: 234 262 045

Klíčová slova ČR-Norsko-internet-domény-firmy-ACTIVE 24

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.