eTranslate a MSN se spojily na pomoc malým podnikatelům

Společnost strategických globalizačních služeb poskytuje vícejazyčné překlady pro zákazníky MSN LinkExchange z řad malých podnikatelů.

eTranslate a MSN(TM) LinkExchange dnes oznámily, že podepsaly dohodu, která pomůže malým podnikatelům budovat trvalé vztahy s mezinárodními zákazníky prostřednictvím globalizace jejich webových stránek a celostránkové inzerce.

Obě společnosti se dohodly na exkluzivním obchodu, ve kterém eTranslate bude nabízet své vysoce kvalitní překladatelské služby malým podnikatelům prostřednictvím webové stránky LinkExchange http://linkexchange.etranslate.com/. Translation Station(SM), společně prodávaná služba MSN LinkExchange a eTranslate, bude dnes spuštěna ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě a USA. Za několik měsíců bude Translation Station rozšířena na stránkách LinkExchange v Japonsku, Francii a Německu.

"Pro LinkExchange, která se chtěla spojit se společností, která může nabídnout jednomu miliónu zákazníků výkonný vícejazyčný překlad, je to ideální partnerství," řekl Charlie Baxter, výkonný ředitel eTranslate. "Naše jedinečná operační platforma a vlastní síť 6000 jazykových profesionálů poskytuje LinkExchange největší překladatelskou službu v oboru."

"Výhledový přístup eTranslate v nabízení vícejazyčných překladů, spolu s jeho unikátní schopností nabízet dostupná řešení, je shodný s naším cílem dodávat hodnotné globalizační služby, které pomohou malým podnikatelům zvýšit jejich základní zaměření," řekl Adrian Vanzyl, viceprezident MSN LinkExchange pro mezinárodní rozvoj podnikání. "Naši zákazníci vědí, že budování mezinárodní strategie, zahrnující nabídku jejich stránek ve více jazycích, jim pomůže uspět na Internetu. Náš vztah s eTranslate nám umožní poskytovat malým podnikatelům vysoce kvalitní překlady, takže budou moci lépe plnit potřeby jejich globálních zákazníků."

Prostřednictvím Translation Station budou mít členové LinkExchange vyhovující přístup ke překladatelským službám eTranslate, který jim umožní globalizovat jejich webové stránky a celostránkovou inzerci simultáně do jednoho nebo více jazyků. Translation Management System eTranslate pomáhá zajistit, aby projekty byly přeloženy, editovány a korigovány jazykovými odborníky, kteří jsou specializováni v odborných oblastech, relevantních pro zákazníka LinkExchange. Navíc eTranslate lokalizuje stránku nebo celostránkový nadpis a přizpůsobí je podmínkám kultury a formátu pro cílové trhy člena.

O eTranslate

eTranslate, která byla založena ve čtvrtém čtvrtletí 1998, poskytuje strategické globalizační služby pro podnikatele usilující o komunikaci na mezinárodních trzích. S odstupňováním vícejazyčných komunikačních požadavků společnosti eTranslate průběžně dodává rychlé a dostupné překladatelské služby. V prosinci 1998 eTranslate získala určitá aktiva světové tranzitní aliance Aleph, včetně její sítě více než 6000 profesionálních překladatelů, rozmístěné ve více než 80 zemích. eTranslate, http://www.etranslate.com/, sídlí v San Franciscu a má kanceláře v Asii a Latinské Americe.

O MSN LinkExchange

MSN LinkExchange (http://www.linkexchange.com/) jsou součástí sítě služeb MSN a je předním poskytovatelem služeb, které pomáhají malým podnikatelům a majitelům webové stránky rozvíjet jejich online provoz a prodej. Více než jeden milión zákazníků využívá jednu nebo více služeb LinkExchange na podporu, zlepšování a vydělávání z jejich webových stránek. LinkExchange přebírá nástroje, které větší hráči používají, aby byli úspěšní na webu, jako jsou inzerce, přičleněné programy a e-mail, a činí je dostupnými pro malé podnikatele a majitele webové stránky. Kromě služeb dostupných při prémiovém členství nabízí LinkExchange následující služby:

-- Celostránková síť. Majitelé webových stránek budují vystavování s online inzercí zdarma ukazování celostránkové inzerce ne jejich stránce výměnou za umístění inzerce na stránkách jiné sítě. Celostránková síť LinkExchange zahrnuje více než 400.000 stránek.

-- Obchod kliknutím. Malí podnikatelé hledají nové zákazníky prostřednictvím účastníků z jiných webových stránek tím, že vytvářejí stejný druh přičleněných programů, které větší společnosti, jako jsou Amazon.com a eToys, používají pro úspěšné provádění online prodeje.

-- Nabídni to! Majitelé stránek zvyšují online vystavování rychlým a snadným nabízením jejich webových stránek jejich výběru z více než 400 vyhledávačů.

O Microsoftu

Microsoft (Nasdaq: MSFT), založený v roce 1975, je světovým lídrem v softwaru pro osobní počítače. Společnost nabízí širokou řadu produktů a služeb pro podnikatelské a osobní využití, vypracovaných tak, aby pro lidi bylo snažší a radostnější denně využívat výhod osobních počítačů.

Microsoft a MSN jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti Microsoft Corp. v USA a/nebo dalších zemích.

Translation Station je značkou služeb eTranslate..

Další produkty a názvy společností zde uvedené mohou být obchodními známkami jejich příslušných majitelů. ots Original Text Service: Microsoft Corp. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Skye Ketonen z LinkExchange, 415-596-5813, skyek@microsoft.com; nebo David Hafner z eTranslate, 415-371- 0000, linka 130, dhafner@etranslate.com Webová stránka: http://linkexchange.etranslate.com Webová stránka: http://www.etranslate.com Webová stránka: http://www.linkexchange.com Webová stránka: http://www.microsoft.com

Klíčová slova PROTEXT-eTranslate-MSN LinkExchange

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.