Aplicor získala od firmy TMC Labs ocenění Produkt roku 2008

Společnost Aplicor, Inc., světový výrobce softwaru podnikových řešení aplikačního hostingu on-demand CRM a ERP, dnes oznámila, že její softwarové aplikace CRM a ERP získaly od časopisu TMC Labs and Communications Solutions ocenění Produkt roku 2008.

"Ocenění Produkt roku (Product of the Year Awards) vyzdvihují to nejlepší co může toto průmyslové odvětví nabídnout. Se stovkou žádostí byl letos proces hodnocení obtížný, ale společnost Aplicor prokázala svou snahu o kvalitu a soustavný vývoj průmyslu. Společnost Aplicor si toto ocenění zaslouží a my se těšíme na její další inovace, kterými podpoří další budoucnost tohoto průmyslového odvětví," poznamenal šéfredaktor časopisu TMC Greg Galitzine.

"Jsme velice pyšní na to, že můžeme vyzdvihnout nejdůležitější úspěchy ve zdokonalování firemních softwarových řešení v roce 2008," řekl Rich Tehrani, prezident společnosti TMC. "Společnost Aplicor dokázala, že usiluje o kvalitu a snaží se uspokojovat skutečné potřeby trhu."

Poté, co bylo ocenění oznámeno, generální ředitel společnosti Aplicor Chuck Schaeffer s vděčností komentoval: "Je pro nás velkou ctí, že jsme získali toto prestižní ocenění pro nejlepší společnosti na trhu na základě úspěchů našich zákazníků od jedné z nejuznávanějších organizací v technologickém průmyslu. Vždy jsme si uvědomovali, že naše pokroky vychází z přímých důsledků úspěchů našich klientů. Toto ocenění jsme získali díky schopnosti našich zaměstnanců dodávat vynikající SaaS řešení a vytrvalého úsilí našich zákazníků v oblasti plnění firemních a technologických strategií."

Ocenění Produkt roku je založeno na přezkoumání a posouzení řešení SaaS společnosti Aplicor, stejně jako studií případů jednotlivých zákazníků. Společnost Aplicor bude náplní únorového čísla časopisu Communications Solutions (Komunikační řešení).

Pokud chcete získat další informace, kontaktujte, prosím, Petea Koltise na emailové adrese PKoltis@aplicor.com.

O společnosti Aplicor

Společnost Aplicor je globální vydavatel softwaru typu Software as a Service (Software jako služba) (SaaS) pro podniková softwarová řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) a plánování podnikových zdrojů (ERP) pro rychle se rozvíjející společnosti a podnikatele na středním trhu. Softwarové aplikace pro řízení vztahů se zákazníky pomáhají klientům zlepšovat efektivitu marketingu, zvyšovat objem prodeje, rozšiřovat podíl zákazníků a snižovat přechod zákazníků ke konkurenci. Aplikace pro plánování podnikových zdrojů (ERP) poskytuje integrované podklady pro finanční účetnictví, vyúčtovávání projektů, distribuci, výrobu a softwarová řešení v oblasti lidských zdrojů. Společnost je nejvíce nezávisle oceněná společnost poskytující softwarové aplikace typu SaaS, nejrychleji se rozrůstající firmou působící v oblasti SaaS v USA a jediným poskytovatelem hostingových řešení typu CRM a ERP se 100% dobou pohotovosti systému v historii.

Kontakt:

Aplicor, Inc., Boca Raton

Pete Koltis

Tel.: +1 561-347-0300

E-mail: PKoltis@aplicor.com

Zdroj: Aplicor, Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete přečíst online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20090108005706/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Klíčová slova USA-počítače-internet-služby-firmy-Aplicor-PROTEXT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.