NetGem otevírá internet pro výrobce televizorů

NetGem představuje řešení pro vysoce kvalitní internetovou televizi s novou kombinovanou deskou TV/Internet, zahrnující nejnovější technologii, která z NetGem činí evropského lídra v internetových stolních televizorech.

Televizní výrobci nyní mohou být součástí rozrůstajícího se internetového trhu s celosvětově kompatibilní technologií NetGem, integrovanou do jedné základní desky, ovládající jak funkce televizoru, tak funkce internetu. Výsledkem je vývojový skok v televizní technologii, přinášející internet do bytu s mimořádně kvalitní obrazovkou a snadným používáním za rozumnou cenu.

Učiněním důležitého kroku sloučení hardwaru a na objednávku vyrobeného softwaru ze síťového boxu v.3.5 - pracujícího na Linux 0S - s hlavní deskou televizoru vyvinul NetGem novou generaci televizní technologie, která je plně poddajná IP. Zatímco ostatní výrobci se pokoušejí vložit internet do stávajících systémů jako dodatečný nápad, televizor NetGem vnáší úplnou funkčnost internetu do televizoru jako integrovaný prvek od začátku v základní konstrukci.

TV NetGem je také první internetový TV na světě, podporující specifikace ATVEF (Advanced TV Enhancement Forum), s HTLM na obrazovce, obrazem v obraze, dekodérem VBI (Vertical Blanking Interval) pro Teletext a interaktivními televizními spouštěcími obvody.

Joseph Haddad, výkonný ředitel NetGem, řekl: "Vložení know how NetGem do srdce televizoru znamená, že výrobci televizorů mohou dnes začít vyrábět internetové televizory za ceny, zaměřené na masový trh celého světa. NetGem je hrdá, že vede tuto novou vlnu v revoluci, která přinese internet do bytu, do hotelů a všude, kde se nacházejí televizory."

Navštivte NetGem v hale 3.2b, stánku 7 na IFA v Berlíně od 28. srpna do 5. září 1999. Telefonní číslo do stánku je +33-06- 10-32-61-75.

Charakteristika televizoru NetGem:

- standard PAL/SECAM/NTSC

- browser HTML/Javascript, založený na Linuxu a optimalizovaný pro televizor

- připravený e-commerce se snímačem Universal Smart Card

- automatická dálková modernizace softwaru

- vestavěný mikrofon pro hlasový e-mail

- vestavěný camcorderový konektor pro video e-mail

- osobní elektronický průvodce programem

- přístup PSTN (telefonem) nebo Ethernet (kabelem)

Další technické specifikace naleznete na webové stránce www.netgem.com . Další mediální informace: Patrick Frison-Roche/Carole Lollia-Simon Text 100 Public Relations patrickf@text100.fr TEL: +33 (0) 1 49 04 41 50 FAX: +33 (0) 1 49 04 41 51 David Ostroff NetGem SA david.ostroff@netgem.com TEL: +33 (0) 1 46 91 98 88 FAX: +33 (0) 1 46 91 98 89 ots Original Text Service: NetGem SA Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: David Ostroff z NetGem SA, +33-1-46-91-98-88, fax, +33- 1-46-91-98-89, david.ostroff@netgem.com; nebo Patrick Frison- Roche, nebo Carole Lollia-Simon, oba z Text 100 Public Relations, +33-1-49-04-41- 50, fax, +33-1-49-04-41-51, nebo patrickf@text100.fr, za NetGem Webová stránka: http://www.netgem.com

Klíčová slova PROTEXT-NetGem

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.