Federal-Mogul ohlásil organizační strukturu divize

Dr. Ian R. Edmondson, viceprezident společnosti Federal-Mogul Corporation (NYSE: FMO) pro frikční produkty v Evropě, ohlásil organizační strukturu divize Friction Products, Europe s následujícím obsazením funkcí, které má okamžitou účinnost:

* Jim Dixon, ředitel, výroba

* Bruno de Cenival, ředitel, mezinárodní obchod

* Dr. Hans Günther Paul, ředitel, výzkum a vývoj

* Antonio Martinez, ředitel, nákup

* Paul Parnham, ředitel, provoz, Friction International

* John Tudor, finanční revizor

Všechny funkce budou podléhat Edmondsonovi.

"V našem evropském týmu jsme mezinárodní podnikání zaměřili na vytváření globálnější nabídky pro naše zákazníky," řekl Edmondson. "Je to silný tým, dobře uznávaný v oboru, který nás může dostat do příští fáze růstu."

Jim Dixon, ředitel, výroba

Jim Dixon je jmenován ředitelem pro výrobu.

Před tímto jmenováním Dixon působil jako ředitel Federal- Mogul Friction Products Ltd. ve Velké Británii. Dixon se ke skupině připojil v roce 1995 jako divizní ředitel Ferodo Ltd. ve Velké Británii a přišel z Davy International, kde zastával řadu funkcí, včetně výrobního ředitele a personálního ředitele.

Dixon získal titul Bakalář svobodných umění v ekonomice na University of Manchester v Anglii.

Bruno de Cenival, ředitel, mezinárodní obchod

Bruno de Cenival je jmenován ředitelem pro mezinárodní obchod.

De Cenival přišel do Federal-Mogul z Purflux-Labinl- Filtranto, kde zastával funkci divizního manažera. Předtím byl výkonným ředitelem u firmy Manducher (Euroter GmbH). Ještě předtím de Cenival pracoval u Valeo jako zástupce divizního manažera a dříve jako generální manažer, France, Valeo Engine Cooling. De Cenival také vykonával výkonné prodejní a technické funkce ve Valeo, Heat Transfer, a dostal se až na funkci obchodního manažera pro výměnu tepla. Předtím pracoval u Aerospatiale, kde se stal inženýrem pro aerodynamiku v divizi taktických raket.

De Cenival získal titul v strojírenství z Ecole Natinale Superieure de Mécanique Automobile a titul v obchodní administrativě z Institut d'administration des entreprises.

Hans Günter Paul, ředitel, výzkum a vývoj

Hans Günter Paul je jmenován ředitelem pro výzkum a vývoj.

Před tímto jmenováním Günter Paul od roku 1996 byl technickým ředitelem pro lehká vozidla v Evropě. Günter Paul zastával řadu funkcí ve výzkumu a vývoji v evropském odvětví frikčních produktů, než se v roce 1994 připojil ke skupině v Ferodo Technical Center v Bad Cambergu, Německo.

Günter Paul získal titul doktora filozofie v organické chemii na Technical University.

Antonio Martinez, ředitel, nákup

Antonio Martinez je jmenován ředitelem pro nákup.

Martinez předtím vykonával funkci ředitele pro poprodejní podnikání v oblasti frikčních produktů u T&N. Svou kariéru zahájil v roce 1965 u firmy Garnecto ve Španělsku, do T&N vstoupil v roce 1989 poté, co Garnecto fúzovala s T&N. Martinez vykonával řadu vedoucích funkcí, včetně vedoucího ředitele ve Ferodo Necto SA ve Španělsku.

Martinez získal diplom v ekonomice a je autorizovaný účetní znalec s diplomem pro účetnictví a daně z Barcelonské univerzity ve Španělsku.

Paul Parnham, ředitel, provoz, Friction International

Paul Parnham je jmenován ředitelem pro provoz Friction International.

Parnham předtím vykonával funkci vedoucího ředitele Friction, South Africa, do které byl povýšen z funkce generálního manažera pro poprodejní výrobu ve Ferodo. Předtím Parnham vykonával funkci ředitele závodu Ferodo, Caernarfon. Do Ferodo Parnham přišel z BICC Cable Ltd., kde vykonával funkce obchodního ředitele, výrobního ředitele a staršího výrobního inženýra. V předchozí kariéře byl konstrukčním kresličem u Shandon Southern Products, British Nuclear Fuels, a začínal u New World Gas Cookers.

Parnham získal vyšší národní diplom ve strojírenství z Warrington Technical College.

John Tudor, finanční revizor

John Tudor je jmenován finančním revizorem.

Před tímto jmenováním byl finančním revizorem u Friction Products. Dříve Tudor zastával funkce hlavního účetního a vedoucího účetního ve Ferodo Ltd. Dřívější finanční zkušenosti Tudora zahrnují finanční účetnictví, vývojové účetnictví a účetnictví hlavní kanceláře bývalé T&N.

Tudor získal titul Bakaláře svobodných umění v ekonomice z Nottingham University v Anglii a je mimořádným autorizovaným vedoucím účetním znalcem.

Federal-Mogul se sídlem v Southfieldu, Michigan, je výrobcem automobilových dílů, který poskytuje inovativní řešení a systémy světovým zákazníkům na trzích automobilů, lehkých a těžkých nákladních vozů, železničního zařízení, zemědělských a průmyslových strojů. Společnost byla založena v roce 1899. Pro další informace navštivte webovou stránku společnosti na http://www.federal-mogul.com . Tiskové zprávy Federal-Mogul jsou k dispozici faxem přes Company News On-Call, číslo 800-758-5804, linka 306225. ots Original Text Service: Federal-Mogul Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Kimberly A. Welch z Federal-Mogul (USA) 248-354-1916 Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/306225.html nebo fax, (USA) 800-758-5804, linka 306225 Webová stránka: http://www.federal-mogul.com

Klíčová slova PROTEXT-Federal Mogul

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.