Společnost Huawei představila chytrá řešení pro železnice budoucnosti na akci Asia Pacific Rail 2023

Společnost Huawei představila svá špičková chytrá řešení pro železnice budoucnosti na veletrhu Asia Pacific Rail 2023, který je nejdůležitější železniční událostí v regionu. Společnost Huawei, diamantový sponzor akce, představila svůj závazek poskytovat inteligentní, efektivní a udržitelné železniční systémy v celém regionu APAC.

"Díky dvacetiletým zkušenostem v železničním průmyslu, zejména v souvislosti s naším současným zaměřením na digitální transformaci, společnost Huawei jednoznačně definovala naše poslání v tomto odvětví, a to přetvářet spojení, modernizovat infrastruktury a zapojit inteligentní řešení," uvedl Xiang Xi, viceprezident divize Aviation & Rail BU společnosti Huawei, během svého hlavního projevu.

Železniční průmysl prochází v posledních letech rychlou digitální transformací a společnost Huawei se zavázala zvýšit bezpečnost a efektivitu železničního provozu a údržby pomocí svých nejnovějších řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. S využitím pokročilých digitálních technologií, jako jsou sběr a analýza dat, autonomní systémy, umělá inteligence (AI), strojové učení, FRMCS, MSN, staniční sítě, úložiště a internet věcí, mění společnost Huawei způsob, jakým jsou dopravní systémy spravovány, používány a nově pojímány. Technologický pokrok je zaměřen především na bezproblémovou integraci různých druhů dopravy a na integraci s dalšími aspekty společnosti.

"Inteligentní stanice je inovativní řešení pro zlepšení zkušeností cestujících a efektivity provozu, dokáže konsolidovat všechny údaje a informace ze všech aplikací ve stanici. Nová informační a komunikační infrastruktura je pro inteligentní stanice základem. Tyto oddělené informační a komunikační technologie, jako je server, úložiště a síť, dokonce i data atd., chceme nahradit digitální cloudovou platformou," řekl Steven Xiong, technický ředitel Aviation & Rail BU, Huawei.

Společnost Huawei během akce představila několik osvědčených postupů a svých špičkových řešení, jako je například páteřní IP a optická komunikační síť, která tvoří základ budoucího železničního systému, Future Railway Mobile Communication System (FRMCS) a Wi-Fi 6, které poskytují bezdrátové širokopásmové spojení mezi vlakem a zemí, Intelligent IT, které přináší nové možnosti spolupráce a pokročilé úložiště s novou technologií společnosti Huawei pro boj proti ransomwaru, a řešení Smart Station Solutions, která optimalizují provoz a údržbu a zážitek cestujících.

Společnost Huawei založila divizi Aviation & Rail BU, která neustále rozvíjí možnosti digitalizace a technologických inovací se zaměřením na průmyslové scénáře v odvětví. Společnost Huawei v současnosti poskytuje služby pro více než 130 letišť a leteckých společností po celém světě, více než 300 městských železničních tratí ve více než 70 městech a přes 150.000 km železnic.

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2095274/image_986294_24952804.jpg

PROTEXT

Keywords Thajsko-doprava-Huawei

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.