Nejlepší Ryzlink vlašský má Vino Cibulka

Rodinné BIO vinařství VINO CIBULKA právě vyhrálo zlatou medaili na nejprestižnější světové soutěži. Decanter World Wine Awards ohodnotila Ryzlink vlašský ročník 2018 od VINO CIBULKA 95 body a zlatou medailí. Tímto se tento Ryzlink vlašský stává nejlépe hodnoceným Ryzlinkem vlašským v České republice.

Decanter World Wine Awards je nejprestižnější a nejuznávanější světovou soutěží hodnotící vína. DWWA má dvacetiletou tradici, a je respektována především díky rigoróznímu hodnocení a díky světové úrovni hodnotitelů. DWWA je uznávaná soutěž jak mezi obchodníky, tak i mezi zákazníky.

Vinařství VINO CIBULKA tuto zlatou medaili vyhrálo s Ryzlinkem vlašským z Mikulova, ročník 2018, výběr z cibéb. Toto víno je k nalezení exkluzivně v Grandhotelu PUPP v Karlových Varech a na e-shopu vinařství na následující adrese: https://www.vinocibulka.cz/obchod/ryzlink-vlassky-vzc-2018/

Kontakt:

info@vinocibulka.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-víno-gastro-ocenění-Portz Insel

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Food, gastronomy
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.