CyberPower dodává profesionální UPS systémy pro Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR) se stala partnerem společnosti CyberPower, předního výrobce řešení záložního napájení, s cílem zvýšit spolehlivost napájení vědeckých pozorovacích technologií a zařízení. AOPK má na starosti ochranu přírody a krajiny v České republice, konkrétně 24 chráněných krajinných oblastí a přes 800 dalších typů chráněných území. Spolupráce s CyberPower umožní AOPK ČR provozovat svou výzkumnou činnost s plnou důvěrou v nepřetržité a stabilní napájení.

Řešení CyberPower

CyberPower, dlouholetý expert v oboru záložního napájení, vybral pro AOPK ČR své profesionální UPS systémy řady Professional Tower. Tato řada je vybavena nejnovější technologií GreenPower, která minimalizuje ztráty energií a snižuje náklady na elektrickou energii. S čistým sinusovým výstupem napájení zajišťuje vysokou kvalitu ochrany pro citlivá vědecká zařízení a zaručuje bezproblémové provádění důležitých vědeckých transakcí. Řada CyberPower Professional Tower, zahrnující nasazený model PR1500ELCD, je vybavena funkcí konfigurovatelných zásuvek pro kritická a nekritická zařízení. Tato funkce umožňuje uživatelům přesně definovat, která zařízení jsou považována za kritická a která zařízení jsou nekritická. Během výpadku napájení se zásuvky nekritických zařízení automaticky odpojí dříve, což šetří kapacitu baterií pro prodloužení doby běhu kritických zařízení. Tímto způsobem je zajištěna maximální dostupnost napájení pro klíčové výzkumné procesy a zařízení.

Dalším důležitým prvkem je možnost výměny baterie za provozu. To znamená, že uživatelé nemusí přerušovat provoz systému ani připojených zařízení při výměně baterií.

Jednou z klíčových funkcí je automatická regulace napětí (AVR). Tato funkce stabilizuje kolísání napájecího napětí v elektrické síti, což zajišťuje spolehlivé napájení připojených zařízení. Díky LCD displeji jsou uživatelé informováni o stavu napájení, stavu baterie, úrovni zátěže a dalších důležitých systémových informacích. UPS systém je také schopný absorbovat napěťové rázy a špičky způsobené bouřemi a blesky, což poskytuje kompletní ochranu i v těchto situacích.

„Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s Agenturou ochrany přírody a krajiny České republiky a přispět k ochraně přírodního bohatství České republiky,“ říká Aleš Hill, Country Manager CyberPower pro ČR a SR. „Naše profesionální UPS systémy jsou navrženy tak, aby zajišťovaly spolehlivé a stabilní napájení pro citlivá vědecká zařízení, což je klíčové pro úspěch vědeckých výzkumů AOPK ČR,“ dodává A. Hill.

Závěr

Díky spolupráci s CyberPower získala Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky špičkové řešení záložního napájení, které zlepšuje ochranu napájení vědeckých pozorovacích technik a zařízení. Tím se zajišťuje kontinuita a spolehlivost výzkumných aktivit, které mají klíčový význam pro ochranu přírody a krajiny v České republice.

Fotografie ke stažení je k dispozici zde: https://flic.kr/s/aHBqjAFVwV

Bližší informace naleznete zde:

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/series/professional_tower

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/pr1500elcd

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/rmcard205

O společnosti CyberPower

CyberPower je přední světový dodavatel profesionálních řešení pro zálohování napájení. Dodává spolehlivé záložní napájecí zdroje, aplikace pro správu napájení a příslušenství pro stolní počítače, pracovní stanice, servery a počítačové sítě. Společnost CyberPower má zastoupení v Evropě, Severní Americe, Asii a Rusku. CyberPower je druhým největším dodavatelem pro maloobchodní segment v Severní Americe.

Další informace o společnosti CyberPower a jejích produktech naleznete na internetových stránkách: http://www.cyberpower.com a video kanálu https://www.youtube.com/user/MyCyberPower.

KONTAKT:

STANISLAV PŘIBYL

Senior Account Manager

CHILLICOM s. r. o.

Dobrovského 1074/40

170 00 Praha 7

stanislav.pribyl@chillicom.cz

www.chillicom.cz

Keywords ČR-elektronika-počítače-energie-ekologie-příroda

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Agriculture, environment
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.