PROTEXT ČTK přijme technického manažera/manažerku na plný úvazek

Baví Vás stříhat videa? Máte technické myšlení? Nemáte problém s komunikací? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO/JO/JASNĚ, tak hledáme právě Vás!

Technický manažer se stará o bezproblémový průběh jakéhokoli natáčení v ČTK PROTEXT. Podílí se na tvorbě a distribuci videoobsahu pro soukromé firmy, úřady a instituce. Komunikuje s produkční, interními a externími kameramany a klienty. Zajišťuje distribuci videostreamů a videozáznamů po technické stránce včetně střihu. Je zodpovědný za stav techniky a její dostupnost pro práci kameramanů. Pokud navíc rádi stojíte za kamerou, tak máte plusové body. Čeká na Vás tým, který Vás v případě potřeby mnohé naučí.

Nabízíme obsahově pestrou a tvůrčí práci v profesionálním zázemí stabilní firmy v centru Prahy se zaměstnaneckou smlouvou na plný úvazek. Získáte nárok na pět týdnů dovolené, stravné, příspěvky na jazykové vzdělávání a penzijní připojištění. Těšit se můžete na dynamický a přátelský kolektiv spolupracovníků.

Očekáváme minimálně středoškolské vzdělání, praxi v mediálním prostředí vítáme. Nezbytná je profesionální zkušenost se střihem, záznamem a streamováním videa.

Budete mít odpovědnost za svěřené projekty, nutná je tedy samostatnost a spolehlivost. Oceníme Vaši flexibilitu, kreativitu a profesionální nadšení.

Pokud by Vás práce pro ČTK zajímala, pošlete svoje CV na e-mail: vostrezova@ctk.cz.

Keywords ČR-média-ČTK

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.