IKEA stahuje z prodeje barevnou hru na rybaření BLAVINGAD z důvodu možného rizika udušení

Společnost IKEA vyzývá všechny zákazníky, kteří vlastní hru na rybaření BLAVINGAD, aby ji přestali používat, kontaktovali společnost IKEA a zažádali o vrácení peněz v plné výši.

V IKEA nám jde především o bezpečnost našich zákazníků. Proto přijímáme preventivní opatření a z důvodu možného nebezpečí udušení stahujeme z prodeje barevnou hru na rybaření BLAVINGAD (číslo výrobku 10526506).

Společnost IKEA vyvíjí své výrobky pomocí přísného programu hodnocení rizik a testování, aby se ujistila, že výrobky splňují všechny platné zákony a normy na trzích, kde se prodávají. Přesto jsme si všimli, že může dojít k uvolnění malých nýtků na hračce. Ty představují potenciální riziko udušení, zejména u menších dětí. Proto barevnou hru na rybaření BLAVINGAD stahujeme z prodeje.

Barevnou hru na rybaření BLAVINGAD můžete vrátit v jakémkoli obchodním domě IKEA, kde získáte své peníze zpět v plné výši. Doklad o nákupu (účtenku) nepožadujeme.

Více informací získáte na IKEA.cz nebo na telefonní lince IKEA na čísle (+420) 234 567 890.

Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené stažením výrobku z prodeje.

O společnosti IKEA

IKEA nabízí funkční a dostupné bytové zařízení vysoké kvality, které vyrábí s ohledem na lidi i životní prostředí. Pod značkou IKEA funguje několik různých společností s různými vlastníky. Všichni si ale kladou za cíl vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí. IKEA byla založena ve Švédsku v roce 1943.

O Ingka Group

Ingka Group (Ingka Holding B.V. a kontrolované subjekty) je jednou z 12 skupin společností, které vlastní a provozují prodejní kanály IKEA na základě franšízových smluv se společností Inter IKEA Systems B.V. Ingka Group podniká ve třech oblastech: IKEA Retail, Ingka Investments a Ingka Centres. Ingka Group je strategickým partnerem ve franšízovém systému IKEA a provozuje 378 obchodních domů IKEA ve 30 zemích. Do obchodních domů IKEA zavítalo během finančního roku FY20 706 milionů lidí a internetové stránky IKEA.com zaznamenaly 3,6 miliardy návštěv. Ingka Group podniká v souladu s vizí IKEA, což je vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí a nabízet široký sortiment dobře navrženého a funkčního bytového zařízení za ceny tak nízké, aby si je mohlo dovolit co nejvíce lidí.

Keywords ČR-trh-zdraví-IKEA-ADison

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.