Společnost Hisense připravuje slavnostní představení speciální kolekce špičkové techniky pro fotbalové MS v Kataru 2022

Inovativní, spotřebitelsky zaměřená společnost Hisense se dlouhodobě věnuje vyvíjení stále pokročilejších technologií, které prospívají naší společnosti a přináší pohodlnější život pro všechny.

S cílem přinést divákům z celého světa zajímavější zážitky a přiblížit jim fotbalové mistrovství světa v dokonalé kvalitě společnost Hisense představí své nejnovější inovativní výrobky v živě vysílaném Globálním slavnostním představení speciální kolekce pro fotbalové MS 2022, které proběhne na YouTube kanálu společnosti Hisense 17. srpna ve 20:00 (UTC+1).

Nové technologie Hisense se představí v interaktivním živém vysílání

Společnost Hisense, která vždy usilovala o vyvíjení nových technologií, připravila pomocí technických inovací v rámci partnerství s FIFA strhující a nezapomenutelný fotbalový zážitek pro fanoušky z celého světa.

V duchu své oddanosti nejnovějším technologiím a závazku nabídnout světovým fotbalovým fanouškům mimořádný sportovní zážitek trvale zdokonaluje své výrobky tak, aby mohla zákazníkům nabídnout spolehlivější, pokročilejší a modernější výrobky pro luxusní životní styl a dokonalý komfort. Na připravovaném slavnostním představení tak uvidíme speciální kolekci výrobků pro fotbalové MS 2022 – od ULED TV po laserovou televizi – i nejmodernější domácí spotřebiče Hisense a prostřednictvím živého vysílání se seznámíme s jejich nejzajímavějšími rysy a technologickými novinkami.

Pro další zpříjemnění slavnostního večera připravila společnost Hisense pro živé vysílání řadu zajímavých interaktivních anket a aktivit, které divákům lépe přiblíží nové technologie a zároveň nabídnou možnost vyhrát hodnotné ceny.

Zástupkyně generálního ředitele pro řízení značek skupiny Hisense Candy Pangová, řekla k blížícímu se slavnostnímu představení: "Globální představení speciální kolekce Hisense pro fotbalové MS 2022 bude důkazem našeho zájmu a péče o fotbalové fanoušky a zákazníky z celého světa. Prostřednictvím zdokonalování našich technologií jim chceme zpříjemnit život a přinést nezapomenutelně dokonalý zážitek ze hry."

Globální společnost Hisense svými špičkovými technologiemi důsledně podporuje pozitivní vývoj společnosti a utváření lepší budoucnosti našeho světa. Jako oficiální sponzor fotbalového mistrovství světa v Kataru 2022™ chce Hisense přinést spotřebitelům na celém světě prostřednictvím svých prémiových produktů a technologií maximálně vzrušující a působivé sportovní zážitky.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1875730/image_5015956_30044245.jpg

KONTAKT: Caroline, caroline.chen@ogilvy.com

Keywords Čína-elektronika-fotbal-Hisense

Region
Asia, Australia

Category
Sport
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.