GameChange Solar oznamuje plánované otevření nové linky na výrobu solárních trackerů o výkonu 6 GW na Středozápadě a zvýšila kapacitu v USA na 14 GW

Společnost GameChange Solar dnes oznámila, že v únoru 2023 zahájí na americkém Středozápadě provoz nové linky na výrobu solárních trackerů o výkonu 6 GW, která podpoří rychlý růst společnosti GameChange na americkém trhu. Toto nejmodernější, vysoce automatizované zařízení umožní společnosti GameChange rozšířit výrobní kapacitu trackerů v USA na 14 GW.

Obchodní ředitel společnosti GameChange Solar Derick Botha, uvedl: „Zatímco naši zákazníci rozvíjejí své podnikání, také společnost GameChange je odhodlána dále rozšiřovat svou významnou výrobní základnu v USA a dosáhnout tak rychlých dodávek a pružnosti v dodavatelském řetězci."

Kontakt a dotazy médií: Derick Botha +1 (302) 528-2125 E-mail: derick.botha@gamechangesolar.com

Související odkazyhttps://www.gamechangesolar.com/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1872069/GameChange_Solar_6_GW_Midwest_Tracker_Factory.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1592922/GameChange_Solar_Logo.jpg

Keywords USA-energie-ekologie-GameChange Solar

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.