Origami Wall pro instalaci Symfonie květin v Olomouci

Ocěňovaný systém Origami Wall, který slouží pro stavbu opěrných zdí, využili floristé pro instalaci letošní květinové aranže na Horním náměstí v Olomouci.

Pod taktovkou floristy Zdeňka Kupilíka vznikly z tvárnic Origami kompozice, jež reflektují notový zápis 6. symfonie F-Dur. Tu složil tehdy 11ti letý W. A. Mozart v Olomouci při svém pobytu v roce 1767.

Čtyři květinové bloky mezi Herkulovou kašnou a morovým sloupem osázeli floristé v duchu čtyř ročních období. Na rohu radnice, pod slunečními hodinami, pak floristé z tvárnic vystavěli „green pointy“ - pyramidové ostrovy.

„Symfonie květin“ prezentuje další možnosti použití tvárnic Origami jak z hlediska kompozice, tak z hlediska různých barev či druhů osázení. Až do září tak mají návštěvníci Olomouce jedinečnou příležitost vidět tento systém, jež byl nedávno oceněn prestižní Red Dot Award 2022 za design.

Kontakt:

www.origami-wall.com

info@origami-wall.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-stavebniny-trh-firmy-Origami System

Region
Brno region

Category
Building industry, housing and real property
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.