Pozvěte přírodu k sobě: Midea přináší závan svěžího vzduchu s novou splitovou klimatizací Midea GAIA

• Inspirováno přírodou! Midea GAIA s inovativním systémem výměny vzduchu OxygenFresh pro čištění čerpaného vzduchu k vám vnese skutečný svěží vítr.

Společnost Midea oficiálně spustila prodej inovativního splitového klimatizačního systému Midea GAIA AC pro domácí klima svěží jako v přírodě. Díky systému výměny vzduchu OxygenFresh, funkci i-Clean či technologii Breezeless je klimatizace Midea GAIA ideální volbou, která vám zajistí svěží vzduch, kdekoli si budete přát.

Moderní domácnosti tráví přibližně 90 % času v interiéru, kde zároveň v důsledku pandemie COVID-19 prudce vzrostla poptávka po hygieničtějším prostředí a vynikající kvalitě vzduchu. Podle aktuálního průzkumu trhu má každý pátý spotřebitel o kvalitu vzduchu v domácnosti vážné obavy. Běžné klimatizační systémy, o nichž se všeobecně předpokládá, že dokážou kvalitu vzduchu v interiéru zlepšit, však ve skutečnosti podporují jen jeho cirkulaci. V místnostech tak vzniká relativně vysoká koncentrace oxidu uhličitého, které může vést k fyzickému i psychickému nepohodlí.

Midea GAIA tento problém řeší propojením klimatizace s pokročilou ventilací vzduchu, která přivádí čerstvý vzduch zvenčí pro potěšení z každého nádechu uvnitř. Její inovativní systém výměny vzduchu OxygenFresh přivádí za stanovených instalačních podmínek z venkovního prostředí až 60 m?/h čerstvého vzduchu, vyčištěného pomocí filtru H13 HEPA s 99,95% účinností filtrace. Díky čerpání čerstvého vzduchu zvenčí a odvádění vydýchaného tak zajišťuje v domácnostech příjemně vyvětrané prostory pro všechny běžné aktivity.

Midea GAIA čistí vzduch pomocí antibakteriální technologie s certifikací UL, která zajišťuje 99,9% účinnost při eliminaci patogenů, jako je Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Psudomonas Ariginosa a Klebsiella pneumoniae.

Společnost Midea věří, že nejlepší požitek z čerstvého vzduchu najdeme v přírodě. Ideální klimatizace by proto měla přírodu napodobit a přinášet opravdový závan čerstvého vzduchu. Díky nejmodernějším vědeckým poznatkům a technologiím napodobuje Midea GAIA přírodní síly a přináší svěží a čistý vzduch do tisíců domácností.

Kromě systému výměny vzduchu OxygenFresh je Midea GAIA vybavena špičkovou funkcí i-Clean a také technologií Breezeless, která přeměňuje silný proud vzduchu na tisíce jemných pramínků. Vytváří tak přirozeně působící vánek, který ocení zejména starší a citlivé osoby nebo děti.

Klimatizaci Midea GAIA lze snadno ovládat pomocí aplikace MSmartHome App v chytrých telefonech nebo hlasovými povely prostřednictvím aplikací Google Assistant, Amazon Alexa nebo Siri. Díky soustředění praktických funkcí, jako je dálkové ovládání, monitorování dat, upomínky, poprodejní servis či správa obsahu do jediné aplikace poskytuje aplikace MSmartHome skutečně komplexní řešení pro příjemný zážitek z chytré domácnosti v éře internetu věcí (IoT). Lze ji připojit i k dalším spotřebičům Midea a jiným zahraničním značkám, jako je Toshiba, Comfee, Arctic King a další. Tato konektivita postupně umožní propojit různé domácí spotřebiče a zajistit jejich distribuovanou a nezávislou spolupráci.

Midea GAIA představuje zlatý hřeb vývoje v oblasti domácích klimatizací (Residential Air Conditioner, RAC) přizpůsobených místním trhům. V posledních pěti letech investovala společnost Midea do výzkumu a vývoje více než 45 miliard jüanů (cca 7 miliard dolarů). S cílem vytvářet a optimalizovat řešení přizpůsobená potřebám uživatelů integruje místní aspekty do každé fáze procesu výzkumu a vývoje, řízeného myšlenkou humanizace technologií a prouživatelským přístupem.

Společnost Midea má v Evropě již několik výzkumných a vývojových středisek, přičemž nejnovější bylo otevřeno v německém Stuttgartu. V Rakousku rovněž založila evropské výzkumné, vývojové a inovační centrum, zaměřené na výzkum a vývoj produktů pro evropské trhy. Jeho úkolem je stále objevovat a přinášet novinky pro naplnění měnících se požadavků evropských domácností.

Kontakt: Charlotte Liu, charlotteliu@midea.com, +86-13106836020

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1840512/RAC_GAIA_split_TVC_full_version.mp4

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1838003/image.jpg

Keywords Čína-stroje-firmy-Midea

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.