NielsenIQ urychluje expanzi globální maloobchodní strategie příchodem Dawn E. Norvellové jako vedoucí NielsenIQ Retail Lab

Společnost NielsenIQ posílila svou vedoucí globální maloobchodní praxi o Dawn E. Norvellovou, která se stala globální vedoucí nově vytvořené NielsenIQ Retail Lab. Ve své nové funkci Norvellová povede progresivní tým vytvořený za účelem lepší identifikace potřeb maloobchodních klientů, navrhování řešení a umožnění maloobchodníkům využívat celou sadu produktů NielsenIQ k podpoře podnikání. Norvellová bude budovat strategii prodeje a obchodního managemenu, jejímž cílem je rozšířit zaměření společnosti NielsenIQ na maloobchodní analytiku a umožnit růst v rámci této obchodní jednotky.

"NielsenIQ Retail Lab je důležitou součástí naší globální maloobchodní strategie a úspěchu společnosti a Dawn má díky svým špičkovým znalostem a zkušenostem z globálního trhu výjimečný pohled na současné maloobchodní prostředí," řekl David Johnson, globální prezident pro maloobchod ve společnosti NielsenIQ. "Její široké zkušenosti z první ruky rozšíří naši širokou nabídku pro klienty a významně prohloubí náš tým pro maloobchod. Jsme nadšeni, že společnost NielsenIQ i nadále přitahuje ty nejtalentovanější inovativní myslitele a vizionářské lídry."

Norvellová je vizionářským obchodním lídrem s prokazatelně úspěšnými výsledky a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti maloobchodu. Její odborné znalosti v oblasti analýzy dat spotřebitelů a výrobců, přinášení komplexních řešení pro vyřešení problémů podnikatelských, v oblasti řízení zisku a ztrát a obchodní strategie zaměřená na spotřebitele nám umožní dosahovat silných a dlouhodobých obchodních výsledků.

"Přechod do společnosti NielsenIQ je pro mě vzrušující, protože pověst této společnosti, která se vyznačuje vynikajícím klientským servisem a odhodláním poskytovat odborné analýzy spotřebitelských a tržních trendů, je bezkonkurenční," uvedla Dawn E. Norvellová. "Zaujala mě také nová NielsenIQ Retail Lab, což je skutečný koncept inovační laboratoře, který umožňuje odhalit základní problémy maloobchodníka, schopnost tyto problémy řešit a příležitost zpeněžit silné stránky maloobchodníka. Těším se na to, že budu dosahovat dobrých obchodních výsledků vedením a rozvojem různorodého týmu inovativních myslitelů a talentovaných odborníků v NielsenIQ Retail Lab."

Před nástupem do společnosti NielsenIQ strávila Norvellová více než 10 let ve společnosti Walmart, kde působila jako vedoucí obchodník a marketérka kategorií potravin, spotřebního zboží a kosmetiky. Získala různá ocenění v oboru, včetně ocenění Walmart Merchandising Excellence Impact Award a Walmart Risk Thinking Award. Kromě toho se Norvellová představila jako hlavní řečník na mnoha akcích v oboru a byla vyzdvižena jako "Pretty Powerful" manažerka kosmetického průmyslu v časopise Essence "Black Women in Beauty: 15 vedoucích pracovnic v oblasti krásy, které mění toto odvětví".

O společnosti NielsenIQ

NielsenIQ, globální společnost poskytující informační služby, poskytuje zlatý standard v oblasti spotřebitelských a maloobchodních měření, a to prostřednictvím nejpropojenějšího, nejúplnějšího a nejužitečnějšího porozumění vyvíjejícímu se globálnímu, vícekanálovému spotřebiteli. NielsenIQ je zdrojem důvěry pro odvětví, kterým poskytujeme služby, a průkopníkem definujícím příští století spotřebitelského a maloobchodního měření. Naše data, propojené poznatky a prediktivní analýzy optimalizují výkonnost společností z oblasti CPG a maloobchodu, přibližují je komunitám, kterým slouží, a pomáhají jim podpořit jejich růst.

NielsenIQ, společnost z portfolia Advent International, působí na více než 90 trzích a pokrývá více než 90 % světové populace. Další informace naleznete na stránkách NielsenIQ.com.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220627005238/en /

Kontakty

Gillian Mosher

viceprezidentka pro komunikaci

Gillian.mosher@nielseniq.com

Zdroj: NielsenIQ

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords USA-služby-trh-obchod-NielsenIQ

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.