Novinky v oblasti osvětlení od společnosti LEOTEK Corporation získaly zlatou a bronzovou medaili v soutěži Edison Awards

Tchaj-pej 10. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost LEOTEK Corporation, dceřiná společnost skupiny LITE-ON Technology, předního světového dodavatele optických polovodičů a řešení pro řízení rozvodných sítí, se letos poprvé zúčastnila soutěže Edison Awards, v níž se utkala s více než 500 technologiemi a produkty z celého světa. Podařilo se jí zde získat zlatou a bronzovou medaili za své inteligentní osvětlovací systémy "LEOTEK Human-Centric Smart Lighting System" a "LEOTEK Ecological Conservation Smart Lighting", čímž se stala jediným výrobcem, který na Tchaj-wanu získal ocenění za dvě technologie současně.

Klíčem k úspěchu v kategorii zásadní infrastruktury byla pro společnost LEOTEK kombinace pokročilé optické technologie a umělé inteligence věcí (AIoT). Inteligentní systém osvětlení LEOTEK Human-Centric Smart Lighting System využívá rozpoznávání obrazu pomocí umělé inteligence, internet věcí a edge computing k automatickému nastavení fotometrické konfigurace svítidla. Zlepšuje bezpečnost provozu ve městech tím, že zvyšuje optický výkon osvětlení, snižuje oslnění odrážející se od mokrého povrchu vozovky a nenamáhá oči řidičů.

Řešení LEOTEK Ecological Conservation Smart Lighting má patentovanou čelní masku s optickým filtrem s vlastní technologií barvení, která filtruje energii záření pod 460 nanometrů modrého spektra LED, čímž výrazně snižuje přitažlivost pouličního osvětlení pro hmyz při zachování stejné úrovně svítivosti. V budoucnu bude společnost LEOTEK využívat AIoT k vývoji multifunkčního inteligentního osvětlení, aby uspokojila velkou poptávku po venkovním osvětlení v některých zemích s relativně tmavými a dlouhými zimami a dosáhla vícerozměrné ekologické ochrany.

Generální ředitel společnosti LEOTEK Torrent Chin k tomuto úspěchu uvedl následující: "Jsme hrdí na to, že jsme byli oceněni zlatou a bronzovou cenou Edison Awards 2022 za dvě zajímavé technologické novinky. Svědčí to o tom, že síla inovativního výzkumu a vývoje společnosti LEOTEK získala mezinárodní uznání. Na rozdíl od tradičních výrobců pouličních světel, kteří se zaměřují pouze na světla samotná, je cílem společnosti LEOTEK podporovat inteligentní řešení v oblasti dopravy, bezpečnost na vozovkách a udržitelnou ekologii v kombinaci s AIoT, a rozšířit tak řadu výhod běžných pouličních světel."

V budoucnu bude společnost LEOTEK integrovat výzkum a vývoj softwaru a hardwaru, soustředit se na inovace svých programů a rozšíří svou působnost na různá dopravní řešení s cílem zvýšit bezpečnost a udržitelnost silničního provozu.

Ceny Edison Awards se udělují od roku 1987 na památku snahy Thomase Edisona o inovace a dokonalost. Jejich cílem je ocenit vynikající inovativní vývojáře a inovační úspěchy a staly se jedním z nejvyšších čestných ocenění za inovace v oblasti výzkumu a vývoje v celosvětovém vědecko-technologickém průmyslu.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1812945/LEOTEK_Corporation_Edison_Awards.jpg

KONTAKT: Irene Chou,

+886287982888#6509,

rene.chou@liteon.com; LEOTEK Corporation,

Kontakt pro tisk: Alex Kuo, Alex.kuo@liteon.com

Keywords Tchaj-wan-trh-energie-elektronika-firmy-LEOTEK Corporation

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.