Společnost TCL získala ocenění Red Dot Awards: Product Design 2022

Nejnovější mini LED televizory a soundbary TCL byly oceněny za Vynikající a velmi kvalitní design

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů v celosvětovém televizním průmyslu a přední výrobce spotřební elektroniky, získala ocenění Red Dot Awards za design tří televizorů (včetně dvou nových modelů řady TCL C) a dvou nových soundbarů. Tyto zbrusu nové produkty představí společnost TCL evropským spotřebitelům na tiskové konferenci 12. dubna.

Mezinárodní porota uděluje ocenění Red Dot výrobkům, které se vyznačují vynikajícím a velmi kvalitním designem. V letošním roce získaly vyhledávanou pečeť kvality produkty domácího kina TCL:

TCL OD Zero Mini LED 8K TV X925 PRO

TCL Mini LED 4K TV řady C93

TCL Mini LED 4K TV řady C83

TCL Soundbar C935U

TCL Soundbar P733W

Televizory TCL řady C93 a C83 zvyšují laťku estetického designu televizorů. Oba oceněné modely, C93 i C83, se vyznačují štíhlým a elegantním designem, díky němuž se hodí do každého domácího prostředí. Nejen, že nabízejí úžasný zážitek v pohodlí domova, ale představují také nezbytnou součást vybavení domácnosti, které skvěle podtrhne design vašeho bytu a posune ho na další úroveň.

Televizor TCL Mini LED 8K X925 PRO je vybaven technologií OD Zero Mini LED, která rovněž získala cenu Red Dot za svůj ultratenký profil a jedinečný design. Ocenění Red Dot dokazuje odhodlání společnosti TCL stát se špičkou v oblasti mini LED televizorů a nabízet zábavu, která vás prostřednictvím nejlepších technologií zcela pohltí.

Nejnovější soundbary TCL C935U a P733W, které budou uvedeny na trh ještě letos, získaly ocenění Red Dot Awards 2022 za jedinečný design a inovativní technologii akustického reflektoru.

"Několik ocenění Red Dot Awards za vynikající produktový design je pro společnost TCL poctou a máme z nich velkou radost. Nové motto naší značky "Inspire Greatness" (Inspirace k velkým věcem) znamená, že naše ambice jsou stále vyšší. Poslání společnosti TCL však zůstává stejné - zpříjemňovat lidem život kvalitními výrobky za příznivou cenu a mít spotřebitele vždy na prvním místě," uvedl Shaoyong Zhang, generální ředitel společnosti TCL Electronics.

Red Dot je ocenění za vysokou kvalitu designu. V letošním roce hodnotila mezinárodní porota složená z odborníků na design kvalitu a míru inovace návrhů z přibližně 60 zemí.

Výrobky TCL získaly ocenění Red Dot již podruhé v řadě. Jde o pozoruhodný úspěch, který značce pomůže při expanzi na nové trhy a v dalším výzkumu a vývoji nových zajímavých produktů pro všechny aspekty života. V duchu hesla Red Dot "Winning is the Beginning" (Vítězství je jen začátek) bude společnost TCL dál inspirovat k velkým věcem pomocí dalších inovativních produktů a pokročilých technologií.

Společnost TCL představí 12. dubna všechny nové oceněné televizory a soundbary evropskému publiku. Nebude chybět ani kompletní nová řadu televizorů Mini LED a QLED a další soundbary a chytré domácí spotřebiče, které v jejím ekosystému brzy přibydou.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1781532/Red_Dot_Image_EU_Versio.jpg

KONTAKT: TCL Global, Mason Zhang

tel: +86 755 33311656,

e-mail: pr@tcl.com

PROTEXT

Keywords Čína-elektronika-firmy-TCL

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.