Společnost TCL získala Red Dot Awards 2022 za produktový design

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů v globálním odvětví výroby televizorů a přední značka spotřební elektroniky, obdržela ocenění Red Dot Awards za produktový design. Cena se týká tří televizorů a dvou soundbarů (včetně zcela nových modelových řad, které budou uvedeny na trh v průběhu roku 2022).

Mezinárodní porota uděluje ocenění Red Dot produktům, které se vyznačují výjimečným a vysoce kvalitním designem. Letos bylo toto velmi ceněné uznání uděleno těmto produktům TCL pro domácí kino:

TCL OD Zero Mini LED 8K TV X925 PRO

TCL Mini LED 4K TV C93 Series

TCL Mini LED 4K TV C83 Series

TCL Soundbar C935U

TCL Soundbar P733W

Nové produktové řady televizorů TCL C93 a C83 zvedají laťku atraktivního designu televizorů. Obě oceněné řady televizorů C93 a C83 mají štíhlý, tenký design, který jim umožní stát se nedílnou součástí všech domácností. Televizory tak poskytují nejen pohlcující zážitek z domácí zábavy, ale stávají se podstatným prvkem v řešení interiéru a tvoří nepřehlédnutelný estetický doplněk. Tyto dvě produktové řady budou uvedeny na trh v průběhu roku 2022.

Další z řady televizorů TCL, které obdržely ocenění Red Dot, je TCL Mini LED 8K TV X925 PRO s technologií OD Zero Mini LED v ultratenkém profilu a v jedinečném designu. Ocenění Red Dot podtrhuje odhodlání společnosti TCL stát se klíčovým hráčem v segmentu televizorů s technologií Mini LED a nabízet digitálně propojenou zábavu pomocí nejlepších technologií.

Nejnovější soundbary TCL C935U a P733W, které budou uvedeny na trh v průběhu roku 2022, získaly ocenění Red Dot jako uznání jedinečného designu a využití inovativní technologie akustického odrazu.

„TCL je nadšená o velmi poctěna tím, že získala několik ocenění Red Dot za výjimečný produktový design. Naše ambice inspirovat k dokonalosti se řídí sloganem ‚Inspire Greatness‘ a mise společnosti TCL zůstává stále stejná. Chceme ulehčit lidem život a učinit jej chytřejším pomocí vysoce kvalitních produktů za dostupnou cenu, s důrazem na zákazníka, který je vždy na prvním místě,“ komentuje Shaoyong Zhang, CEO společnosti TCL Electronics.

Ocenění Red Dot se udělují za vysokou kvalitu designu. Letos se posuzovaly produkty přihlášené z více než šedesáti zemí světa. Mezinárodní porota profesionálních designérů hodnotila kvalitu designu i rozsah inovací.

Rok 2022 je druhým v řadě, kdy získaly produkty TCL ocenění Red Dot. Je to pozoruhodný úspěch v době, kdy značka TCL expanduje na nové trhy a pokračuje ve výzkumu a vývoji nových možností ve všech aspektech lidského života. Společnost TCL se bude v souladu s heslem ocenění Red Dot “Vítězství je pouze začátek” snažit inspirovat k dokonalosti díky dalším inovativním produktům a pokročilým technologiím.

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky a přední hráč v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky – od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Kontakt:

filip.cvetler@xproduction.cz

filip.cvetler@fcpr.cz

Keywords ČR-elektronika-trendy-trh-obchod-Filip Cvetler-TCL

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.