Sally Wangová, výkonná poradkyně pro duševní vlastnictví ve společnosti Midea Group, se umístila mezi 15 nejlepšími firemními poradci v oblasti duševního vlastnictví v Číně pro rok 2022 podle ALB

Společnost Asian Legal Business (ALB) nedávno zveřejnila výroční žebříček 15 nejlepších firemních poradců v oblasti duševního vlastnictví v Číně. Sally Wangová, hlavní poradkyně pro duševní vlastnictví společnosti Midea Group Co., Ltd. („Midea", 000333.SZ) se umístila mezi 15 nejlepšími firemními poradci v oblasti duševního vlastnictví v Číně pro rok 2022 podle ALB.

„Je úžasné, že byla Sally Wangová společností Thomson Reuters Asian Legal Business zařazena na seznam 15 nejlepších firemních poradců v oblasti duševního vlastnictví v Číně pro rok 2022," uvedla Marianna Zhao, CPO společnosti Midea. „Sally má hluboké znalosti a dobrou praxi v oblasti uplatňování ochranných známek. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem v oblasti duševního vlastnictví právní tým výrazně podporuje rychlý rozvoj zahraničního podnikání skupiny Midea. Sallyin úspěch také plně odráží profesionalitu našeho globálního týmu talentů."

Sally Wangová má na starosti ochranné známky, autorská práva a domény skupiny Midea, včetně licencování ochranných známek, autorizace a řízení rizik v oblasti elektronického obchodu, zahraniční distribuce a OEM, jakož i globální registraci ochranných známek a správu portfolia. V posledních letech se společnost Midea Group účastnila mnoha seminářů a programů týkajících se duševního vlastnictví, aby podpořila mezinárodní image Číny v oblasti posilování ochrany duševního vlastnictví.

Skupina Midea se zavázala budovat inovační schopnosti orientované na budoucnost a výhody v oblasti škálování výzkumu a vývoje s globální sítí výzkumu a vývoje, aby zlepšila uspořádání na tomto poli a inovační mechanismy. Inovace jsou jednou z našich základních hodnot, a proto Midea Group v roce 2021 investovala 3,5 % svého zisku do výzkumu. Dnes Midea Group Co., Ltd. spolupracuje s více než 16.000 zaměstnanci výzkumu a vývoje a více než 300 předními akademickými pracovníky a vedoucími odborníky po celém světě, přičemž vlastní více než 100.000 patentových přihlášek. Podle žebříčku The IFI Claims 2021 Global 250 Patent Holders podala společnost Midea Group také více než 58.494 patentů po celém světě, což z ní v roce 2021 činí třetího největšího držitele patentů na světě.

O společnosti Midea Group Co., Ltd.

Skupina Midea s vizí „přinášet skvělé inovace do života" se již 54 let od svého založení drží filozofie vytvářet lepší život pomocí technologií. Dnes se společnost Midea vyvinula ve vědecko-technický konglomerát, který se specializuje na oblast inteligentních domácností, průmyslových technologií, technologií pro budovy, robotiky a automatizace a digitálních inovací. Za posledních pět let bylo do výzkumu a vývoje investováno téměř 45 miliard jüanů, přičemž na světě existuje 35 center pro výzkum a vývoj a 35 hlavních výrobních základen. Naše produkty a služby využívá přibližně 500 milionů spotřebitelů ve více než 200 zemích a regionech.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1775489/2.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1775488/1.jpg

KONTAKT: Lori, +86-13512784739, luory17@midea.com

Keywords Čína-stroje-společnost-Midea

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.