Výzva pro Markétu Pekarovou Adamovou ke sdělení informace

Vyzýváme předsedkyni Parlamentu ČR Markétu Pekarovou Adamovou a premiéra Petra Fialu, aby férově řekli národu České republiky, kdy bude navrhován bod programu, kterým se pokusí Sněmovna ČR přehlasovat záporné stanovisko Senátu ČR k novele pandemického zákona.

Máme indicie, že v úterý 15. 2. 2022 bude navržen právě tento bod, ve kterém se pokusí Poslanecká sněmovna PČR přehlasovat odmítavé stanovisko Senátu.

Žádáme tyto představitele, aby s námi přestali hrát hru na schovávanou!

Chceme svobodně využít shromažďovacího práva a pomocí demonstrace dát jasné záporné stanovisko k této totalitní novele! Uvědomte si, že jsme občané, kteří musí chodit do práce a nemůžeme denně stát na Malostranském náměstí! V předvolebních slibech jsme slyšeli, že budete tzv. slušnou vládou, a proto Vás žádáme, abyste dnes do 22:00 sdělili národu informaci, kdy bude tento sporný bod navrhován na program schůze Parlamentu ČR. Zároveň vyhlašujeme pohotovost k rychlému svolání demonstrace.

Jakub Olbert – Chcípl PES

Kontakt:

Jakub Olbert, Chcípl PES

Jiří Janeček

e-mail: janecek@otevremecesko.cz

www.chciplpes.cz

Keywords ČR-sněmovna-senát-koronavirus-zákon-Chcípl PES

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Politics, public administration and courts

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.