Společnost TCL na veletrhu CES 2022 představuje nejtenčí 85palcový televizor Mini LED

Společnost TCL, přední značka spotřební elektroniky, se vrací na veletrh CES 2022, kde představí prototyp nejtenčího 8K Mini LED televizoru, 34palcový Mini LED monitor WQHD 165 Hz R1500 a brýle pro rozšířenou realitu TCL LEINIAO AR a TCL NXTWEAR AIR. Společnost TCL prezentuje dále nejnovější zobrazovací technologie, televizory Mini LED a QLED, mobilní zařízení a celou řadu zařízení pro chytrou domácnost. Veletrh CES 2022, Central Hall #17017, Las Vegas Convention Center, do 5. do 8. ledna 2022.

„Jsme nadšeni, že se na veletrh CES 2022 vracíme s úžasným interaktivním stánkem TCL, a jsme hrdí na to, že jsme součástí tohoto dynamického odvětví,“ uvedla Juan Du, předsedkyně představenstva TCL Electronics. „V letošním roce spouštíme naše téma #TCLInspireGreatness a předvedeme, jak mohou lidé žít, pracovat a bavit se každý den lépe díky našim produktům a službám.“

TCL se po léta zaměřuje mimo jiné na vývoj technologie Mini LED a stala se během uplynulých let firmou s vedoucím postavením v odvětví televizních displejů. Na veletrhu CES 2022 společnost TCL představila prototyp 85palcového televizoru Mini LED 8K, nejtenčího televizoru Mini LED s tloušťkou 3,9 mm, vysokým kontrastem s více než 2 000 zónami lokálního stmívání a technologií super wide color gamut.

Na stánku TCL na veletrhu CES 2022 budou prostřednictvím interaktivních obrazovek představeny také nejnovější chytré nositelné technologie a vysoce výkonný monitor TCL pro e-sport: TCL LEINIAO AR – první ve svém odvětví, plně barevný Micro-LED displej pro obě oči využívá nejnovější holografickou optickou technologii elektromagnetických vln. Toto zařízení, první ve svém odvětví, má plně barevný displej v kombinaci s odlehčenými chytrými brýlemi.

TCL NXTWEAR AIR – přenosný filmový zážitek s ekvivalentem 140palcové obrazovky ze vzdálenosti čtyř metrů. Toto zařízení pozdvihuje zážitek ze sledování filmů, mobilních her nebo umožňuje kancelářskou práce z domova. S hmotností jen 75 g a standardními čočkami mají brýle NXTWEAR AIR navíc i dva páry měnitelných předních čoček pro pohodlí a styl.

34palcový Mini LED monitor TCL CSOT WQHD 165 Hz R1500 – monitor speciálně navržený pro e-sport má 1 152 lokálně stmívatelných zón podsvícení ve velikosti 34palců a poskytuje ohromující kontrast a detailní zobrazení. Obnovovací frekvence 165 Hz nabízí nadšeným hráčům her rychlou odezvu systému, ostré zobrazení a plynulou hru.

Společnost TCL na svém stánku na veletrhu CES 2022 nabízí také ukázky protokolu Matter. Matter je sjednocující standard, který je zárukou toho, že chytrá zařízení budou bez problémů spolupracovat.

Sledujte nás na #TCLInspireGreatness #TCL_MiniLED #CES2022, kde během veletrhu CES 2022 získáte nejnovější informace.

Kontakt:

filip.cvetler@xproduction.cz filip.cvetler@fcpr.cz

Keywords ČR-elektronika-obchod-trh-trendy-Filip Cvetler-TCL

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.