Chcípl PES - vyjádření k Iniciativě 21 a demonstrace

Společný boj nabývá na síle.

Máme velikou radost a vážíme si podpory odborné veřejnosti, hasičů, zdravotních sester, městské a republikové policie i armády České republiky. Zejména Paralelní lékařská komora, jejíž členové poprvé pozvedli prapor svobody a připojili se k našemu boji, tak i deklarace lékařů, sester, IZS i právníků jasně dokládá postupné probouzení společnosti. Dnes se připojilo další aktivistické hnutí Iniciativa 21, kde na tiskové konferenci za účasti Karla Janečka potvrdili širokou podporu lidí z velké řady profesí. Díky těmto aktivitám získává náš protestní proud vzniklý již více než před rokem stále větší sílu. To, co kdysi vzniklo v hlavách několika živnostníků, dnes přerůstá v organizovaný odpor. Jako pomyslná sněhová koule se nabalují další hnutí a iniciativy, které spojuje myšlenka boje za svobodu. Lidé pochopili, že svoboda není samozřejmost. Pochopili, že právní řád a jeho dodržování je podmínkou svobodné a demokratické společnosti.

Tak dlouho očekávané zapojení odborné veřejnosti dává celému našemu boji legitimitu a nástroj pro další postup proti segregaci lidí a totalitnímu režimu. Nadále podporujeme hlavně odborné řešení celé covidové problematiky, kterou je nutné zbavit nánosů politizace, a proto vítáme aktivity jakýchkoliv odborníků, za které se vždy postavíme. Nikdy v budoucnu už nesmíme dopustit, aby malá část politiků a vybraných odborníků porušovala základní svobody a práva občanů. Zastavení současných totalitních praktik státního režimu je jen otázkou času. Důležité je nezapomenout a všechny aktéry covidového divadla postavit před řádný soud. Vypořádání se s minulostí je podmínka pro svobodnou budoucnost.

Za hnutí Chcípl PES můžeme slíbit, že v roce 2022 nepolevíme a nadále budeme bojovat na poli práva i v ulicích. Budeme bránit naše rodiny, naše děti. Budeme bránit naší budoucnost. Ve středu 5. 1. 2022 pořádáme tiskovou konferenci k deseti demonstracím po celé ČR v restauraci Šeberák, K Šeberáku 1538, Praha 4, on-line TK naleznete na: https://fb.me/e/17Krv8BFH

Kontakt:

Jakub Olbert a Jiří Janeček

www.chciplpes.cz

Keywords ČR-koronavirus-demonstrace-očkování-protest-Chcípl PES

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Politics, public administration and courts

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.