Zelená vize, modrá budoucnost: společnost Midea uspořádala konferenci k představení svého řešení NZEC Smart Home Solution

Společnost také oslavila nový milník ve výrobě svých výrobků poháněných chladivem R290

Společnost Midea (000333.SZ), světová jednička v oblasti klimatizačních jednotek a čističek vzduchu, uspořádala 11. října konferenci na téma „Zelená vize, modrá budoucnost", která pod jednou střechou přivítala lídry v oboru i vedoucí představitele z oblasti obchodu a klimatické politiky, aby byli svědky uvedení nejnovějšího řešení inteligentní domácnosti „Green House" společnosti Midea, které má pomoci světu dosáhnout budoucnosti s téměř nulovými emisemi a které představuje dosažení dalšího milníku v oblasti boje proti globálnímu oteplování.

Výkonný ředitel institutu BRI Green Development Pchan Čang Ťien-jü poznamenal, že čínské podniky jsou pobízeny, aby integrovaly zelený rozvoj do celého procesu svých globálních aktivit, což představuje velký krok k urychlení zeleného rozvoje v Číně i na mezinárodní úrovni. Pochválil také čínské výrobce, jako je společnost Midea, že se pustili do nízkouhlíkové oblasti a zahájili vlastní iniciativu aktivně bojovat proti změně klimatu.

Řešení Green House společnosti Midea v sobě integruje tři inteligentní a vzájemně propojené systémy, které pokrývají výrobu a správu energie a umožňují chytré řízení domácnosti. Přebytečnou energii je možné převést do úložného systému, který lze využít nejen jako primární zdroj energie v noci nebo za nepříznivých povětrnostních podmínek, ale může také pomoci celému okolí tím, že bude posílat elektřinu do dalších domácností.

Díky pokročilým algoritmům společnosti Midea inteligentní systém správy energie inteligentně spouští a koordinuje výrobu solární energie, ukládání energie a nabíjení i vybíjení, díky čemuž může společně se systémem MSmartLife napájet všechny inteligentní domácí spotřebiče, včetně klimatizací, chladniček, praček a kuchyňských spotřebičů. Výsledkem je energeticky nezávislý dům, který využívá celou řadu nejmodernějších technologií společnosti Midea k dosažení téměř nulových emisí a maximálního využití energie v souladu s ambicí společnosti zcela snížit emise uhlíku v domácnostech.

Během akce se také konal slavnostní ceremoniál u příležitosti výroby 2.100.000 kusů klimatizační jednotky Midea R290, první klimatizační jednotky, která kdy získala německou ekologickou pečeť Blue Angel.

Ředitel organizace Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Kristian Mao-Chang Wilkening ocenil úsilí, které společnost vyvíjí v oblasti nízkouhlíkového rozvoje. Poté dodal, že: "Společnost Midea byla prvním výrobcem, který získal certifikát Blue Angel pro svou klimatizační jednotku R290. To dokazuje, že splňuje nejvyšší ekologické standardy. Vyrobit 2.100.000 kusů je opravdu působivý úspěch."

Společnost Midea, která byla oceněna Organizací OSN pro průmyslový rozvoj (UNIDO) za výjimečný přínos v boji proti změně klimatu, stojí v čele desetiletého projektu, jehož cílem je vyvinout sériově vyráběné, účinné a spolehlivé řešení nahrazující HCFC-22 propanem (R-290). Statistiky UNIDO z roku 2020 ukázaly, že výrobky společnosti Midea poháněné chladivem R-290 pomohly eliminovat riziko poškození ozonové vrstvy a zabránili vzniku více než 970.000 tun CO2 ročně.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1659194/image_1.jpg

KONTAKT: Ellen Li, +86-18901121073, liys37@midea.com

Keywords Čína-stroje-ekologie-firmy-Midea

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.