Dny otevřených dveří výživových poraden NATURHOUSE

Výživové poradenství NATURHOUSE s mnohaletou působností na českém a slovenském trhu a tisíci spokojených klientů pořádá 19.–20. 10. 2021 dny otevřených dveří. Zájemci mohou zdarma navštívit kteroukoliv ze 130 poraden v ČR a SR a nechat si poradit od specialistů na výživu.

Program: Zjišťování poměru tuku, svalů a vody v těle, ochutnávky exkluzivních produktů na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které jsou dostupné jen v síti NATURHOUSE. Návštěvníci dostanou týdenní jídelníček na posílení imunity zdarma a získají slevu 10 % na nákup produktů.

Návštěvníkům budou k dispozici výživoví poradci, kteří doporučí postup pro dosažení vysněné postavy.

„Je to jedinečná příležitost přestat se řídit obecnými radami a zjistit, co konkrétně danému člověku prospěje,“ říká Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE.

Otevírací doby poraden:

https://www.naturhouse-cz.cz/pobocky

Kontakt pro média:

Jitka Drahošová

REDUCCIA s.r.o. (NATURHOUSE)

e-mail: jitka.drahosova@naturhouse-cz.cz

Keywords ČR-Slovensko-zdraví-potraviny-firmy-Reduccia

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Food, gastronomy
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.