Společnost Zynga spouští předběžnou registraci pro FarmVille 3 před uvedením hry 4. listopadu 2021

● Ukázka odhaluje bohatý a rozmanitý obsah, který zaujme fantazii hráčů FarmVille po celém světě

● Můžete adoptovat, chovat a pečovat o více než 150 různých druhů zvířat a různorodá skupina pomocníků vám pomůže vybudovat a přizpůsobit vaši vlastní jedinečnou farmu

● Oznámení, že FarmVille 3 bude k dispozici ke stažení na mobilních zařízeních se systémy iOS a Android a také na MacOS od 4. listopadu 2021

Společnost Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), světový lídr v oblasti interaktivní zábavy a tvůrce populární série FarmVille, dnes oznámila, že zahájila předběžnou registraci pro svůj připravovaný titul FarmVille 3. Tento sociální herní titul simulující život na farmě bude k dispozici po uvedení na trh 4. listopadu 2021 na zařízeních se systémy iOS a Android po celém světě a také na noteboocích a stolních počítačích Apple vybavených systémem M1. Společnost Zynga také zveřejnila upoutávku, ve které představila oblíbenou farmářku Marii, zbrusu nové postavy a roztomilá zvířátka, která na hráče ve FarmVille 3 čekají.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20211006005037/en/

„Před dvanácti lety vtrhla hra FarmVille na herní scénu a vydobyla si věrné příznivce, díky kterým série FarmVille po celém světě docílila už 700 milionů instalací,“ uvedl Bernard Kim, ředitel oddělení vydavatelství společnosti Zynga. „Dnes s radostí zahajujeme spuštění předběžné registrace pro titul FarmVille 3. Hra byla jedinečným způsobem navržena tak, aby uchvátila představivost nejen mnoha hráčů, kteří byli fanoušky FarmVille v uplynulých deseti letech, ale i nadšení nové generace hráčů.“

Titul FarmVille 3 nabídne více než 150 druhů zvířat od slepic a krav až po nové exotické mazlíčky, jako jsou přátelští tygři a huňaté alpaky. Hráči budou moct adoptovat, chovat a pečovat o zvířecí mláďata včetně rozkošných kuřátek, jehňátek, selátek a mnoha dalších roztomilých stvoření. Za své pečovatelské úsilí budou hráči odměněni jedinečnými farmářskými předměty, které jim pomohou na jejich cestě.

Do série se vrací oblíbená postava Marie, která bude průvodkyní a uvítá jak komunitu FarmVille, tak nové hráče, kteří si farmu zakládají poprvé. Marii bude na farmách doprovázet více než 30 rozličných pomocníků. Každá postava bude disponovat užitečnými dovednostmi, jako je pečení, rybaření, dřevorubectví či řemeslná výroba, které hráčům pomohou na jejich cestě za vybudováním dokonalé farmy.

Počasí také mění pravidla hry! Ať prší nebo svítí sluníčko, hráči si budou moci zkontrolovat předpověď počasí ve hře a využít ho ve svůj prospěch, aby zvýšili výnosy své příští sklizně nebo vytěžili maximum z rybářského výletu.

Hráči se mohou již nyní předběžně zaregistrovat, aby měli přehled o všech novinkách o FarmVille 3 a byli mezi prvními, kteří budou upozorněni, až bude hra 4. listopadu 2021 uvedena na trh. Během prvních dvou týdnů po úplném celosvětovém spuštění obdrží hráči, kteří si hru stáhnou, speciální startovní sadu, která obsahuje interaktivní uvítací předměty, jako jsou dekorativní prvky či profilový obrázek „Early Bird“, které hráčům pomůžou si svou venkovskou usedlost dokonale přizpůsobit.

Hráči se mohou předem zaregistrovat a získat další informace na adrese www.FarmVille3.com.

Upoutávku na FarmVille 3 najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=KELeZObZy6M

Obrázky z FarmVille 3 si můžete prohlédnout na adrese: https://www.dropbox.com/sh/xsbcjyc1cbrhxxn/AADLPDssg-4qcxwEcrloZNmba?dl=0

Pro další informace navštivte:

www.FarmVille3.com

Facebook

Instagram

Twitter

O společnosti Zynga Inc.

Společnost Zynga je celosvětovým lídrem v oblasti interaktivní zábavy, jehož posláním je propojovat svět prostřednictvím her. Se svým obrovským celosvětovým dosahem ve více než 175 zemích a regionů nabízí společnost Zynga rozmanité portfolio populárních herních sérií, které na mobilních zařízeních zaznamenaly více než čtyři miliardy stažení, včetně her CSR Racing™, Empires & Puzzles™,Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™. Díky službě Chartboost, přední platformě pro mobilní reklamu a monetizaci, je Zynga ve svém oboru špičkovou platformou nové generace se schopností optimalizovat programovou reklamu a výnosy ve velkém měřítku. Společnost Zynga byla založena v roce 2007, sídlí v Kalifornii a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Další informace najdete na adrese www.zynga.com nebo sledujte stránky společnosti Zynga na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo blogu společnosti Zynga.

Informace o hře FarmVille

Hra FarmVille, která byla v roce 2009 spuštěna na Facebooku, dala vzniknout sociální herní sérii, která na facebookové, webové a mobilní platformě celosvětově zaznamenala přes 700 milionů stažení. FarmVille nabízí hráčům možnost pěstovat virtuální plodiny a společně v reálném čase budovat digitální farmy a svým příznivcům přinesla další zábavu v titulech FarmVille 2, FarmVille 2: Country Escape a FarmVille 2: Tropic Escape. FarmVille 3, hra vyvinutá společností Zynga Helsinki, si klade za cíl znovuobjevit klasický žánr budování farem a stát se výkladní skříní moderního mobilního hraní.

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ

Tato zpráva obsahuje výhledová prohlášení týkající se předpokládaného data spuštění a budoucích akcí a funkcí hry. Výhledová prohlášení často obsahují slova jako „bude“, „předpokládat“, „plánovat“, „hodlat“, přičemž prohlášení v budoucím čase jsou obecně výhledová. Dosažení nebo úspěch záležitostí, které jsou předmětem těchto výhledových prohlášení, zahrnuje významná rizika, nejistoty a předpoklady. Na tato výhledová prohlášení, která vycházejí z informací, jež máme k dispozici ke dni vydání této zprávy, se nelze neoprávněně odvolávat. Tato prohlášení nejsme povinni aktualizovat. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných dokumentech pro Komisi pro cenné papíry a burzy („SEC“), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webových stránkách SEC na adrese www.sec.gov.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211006005037/en/

Kontakty pro média společnosti Zynga:

Sarah Ross

saross@zynga.com

Linda Chung

lchung@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords USA-počítače-hry-zábava-Zynga

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.