Společnost NielsenIQ udává tempo revoluce v oblasti měření výkonu omnichannel strategií

Společnost NielsenIQ uzavřela dvě klíčové akviziční dohody, které posílí její omnichannel řešení

Společnost NielsenIQ, lídr v oboru globálního měření a analýzy dat, v úterý oznámila dvě klíčové akviziční dohody se společnostmi Data Impact a Rakuten Intelligence. Tyto akvizice významně zvýší hodnotu řešení společnosti NielsenIQ pro měření výkonu e-commerce a omnichannel a umožní společnosti revolučně změnit spotřebitelské a maloobchodní měření s komplexním pohledem na online trh, od distribuce produktů až po prodej.

V současné době tvoří e-shopy 12 % prodejů baleného spotřebitelského zboží v USA a až 30 % prodejů na globálních trzích a odhaduje se, že do roku 2025 porostou 15% tempem. S výrazným růstem a podílem maloobchodních prodejců zaměřených na internet je stále důležitější porozumět celému trhu. Současné měření výkonnosti elektronického obchodování je nicméně značně roztříštěné, s mnoha různorodými nabídkami, které neumožňují integrovaný a konzistentní pohled na celý trh.

Tyto akvizice a sada řešení pro měření výkonu napříč všemi prodejními kanály poskytují společnosti NielsenIQ jedinečnou pozici pro poskytování harmonizovaného, podrobného a konzistentního pohledu na omnichannel zákazníka, což jim umožňuje předvídat trendy, porozumět potřebám a očekáváním spotřebitelů a rychleji na ně reagovat.

„Měření e-commerce je pro společnost NielsenIQ jedním z hlavních strategických úkolů,“ řekla Natalie Williamsová, vedoucí oddělení měření pro Severní Ameriku ve společnosti NielsenIQ. „Společně můžeme změnit způsob, jakým měříme prodeje v elektronickém obchodě a jak rychle se vyvíjí cesta nakupujících, a to tím, že našim klientům po celém světě poskytneme důležité poznatky založené na strojovém učení.“

Dohoda o akvizici společnosti Data Impact, předního hráče v oblasti informací o elektronickém obchodování na 40 trzích zejména v Evropě a USA, posílí omnichannel služby společnosti NielsenIQ. Kombinace nejlepších technologií společnosti Data Impact, které poskytuje hypergranulární pohled na e-commerce na úrovni bannerů a obchodů, s bezkonkurenčním řešením pro měření výkonu maloobchodu společnosti NielsenIQ umožní společnosti NielsenIQ rozšířit nabídku produktů Data Impact po celém světě, a co je nejdůležitější, zajistí ji vedoucí postavení v oblasti měření výkonnosti a realizace omnichannel.

„Spojení naší technologie s jedinečnou nabídkou společnosti Data Impact nám umožňuje nabídnout výrobcům a maloobchodníkům bezkonkurenční, komplexní pokrytí s přesností potřebnou k přijímání těch správných rozhodnutí v oblasti omnichannel,“ řekl Jim Peck, výkonný předseda představenstva a generální ředitel společnosti NielsenIQ.

Akvizice společnosti Rakuten Intelligence, tři roky po podpisu exkluzivní dohody o spojení největšího nákupního panelu společnosti Rakuten Intelligence v oblasti e-commerce v USA s údaji o maloobchodním prodeji společnosti NielsenIQ, umožní společnosti NielsenIQ poskytovat klientům integrované online a offline analýzy přizpůsobené vlastní síti klientů podpořené naší cloudovou platformou Connect. Nedávno uvedený produkt Omnisales společnosti NielsenIQ je první integrací, která z této akvizice vzešla.

„Jsme hrdí na to, že můžeme tyto dva šampiony přivítat v rodině NielsenIQ. Klientům budeme moci poskytnout výsledek měření získaný z dat z různých zdrojů, které podávají přesný obraz o situaci na trhu, a rovněž jim budeme schopni nabídnout bezkonkurenční doporučení pro jejich strategické rozhodování. Díky jedinečnému rozsahu a granularitě je prostor pro příležitosti neomezený,“ uvedl Clément Colin, vedoucí globálního měření elektronického obchodu ve společnosti NielsenIQ.

O společnosti NielsenIQ

Společnost NielsenIQ je lídrem v poskytování uceleného a objektivního pohledu na chování spotřebitelů na celém světě. Společnost strojí na průkopnické platformě spotřebitelských dat a bohatých analytických schopnostech, díky kterým umožňuje předním světovým společnostem a prodejcům spotřebního zboží přijímat odvážná a jistá rozhodnutí.

Díky rozsáhlým souborům dat a rovnoměrnému měření všech transakcí poskytuje společnost NielsenIQ klientům výhled na chování spotřebitelů s cílem optimalizovat výkonnost všech maloobchodních platforem. Naše otevřená filozofie integrace dat nám umožňuje využívat ty nejzásadnější spotřebitelská data na světě. Společnost NielsenIQ poskytuje ten nejvěrnější obraz o tržní situaci.

Společnost NielsenIQ, která patří do portfolia společnosti Advent International, působí na téměř 100 trzích a pokrývá více než 90 % světové populace. Další informace naleznete na stránkách NielsenIQ.com.

O společnosti Data Impact

Společnost Data Impact je jedním z nejmodernějších poskytovatelů řešení pro analýzu omnichannel. Společnost využívá lokalizovaná data a algoritmy umělé inteligence k tomu, aby svým zákazníkům nabízela různá řešení, včetně analýzy polohy, odhadů prodejů a podílů, monitorování médií, optimalizace SEO a dalších.

Řešení společnosti Data Impact již využívá více než 150 společností ve více než 40 zemích. Řešení Data Impact, které bylo uvedeno na trh v roce 2016, je jediným řešením, které nabízí výrobcům rychloobrátkového zboží přesnou vizualizaci jejich omnichannel distribuce a možnost identifikovat lokální páky příležitosti.

O společnosti Rakuten Intelligence

Rakuten Intelligence je součástí společnosti Rakuten Advertising, která propojuje přední agentury a značky s aktivními a angažovanými spotřebiteli po celém světě. Díky přístupu k různorodým mediálním vlastnostem a publiku společnosti Rakuten v kombinaci s oceňovanou výkonnostní sítí a vlastním spotřebitelským výzkumem vytváří Rakuten Advertising správné podmínky pro oslovení nových zákazníků a udržení jejich dlouhodobé věrnosti.

Základem společnosti Rakuten Advertising jsou pokročilé technologie, data a strategické služby, které jí umožňují nabízet diferencovaný soubor marketingových a reklamních řešení a neustále posouvat odvětví vpřed. Společnost je divizí společnosti Rakuten Inc., jedné z předních světových firem v oblasti internetových služeb. Společnost sídlí v San Mateu v Kalifornii a má pobočky v zemích EMEA, APAC, LATAM a Severní Americe. Více informací najdete na www.rakutenadvertising.com

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20210928005136/en/

Kontakty

Vztahy s médii:

(USA – angličtina)

FERNANDA PAREDES, fernanda.paredes@nielseniq.com, +1-917-291-1196

GILLIAN MOSHER, gillian.mosher@nielseniq.com, +1-647-282-9714 (Francie)

SEBASTIEN MONARD, sebastien.monard@nielseniq.com, +33-6-85-32-94-61

Zdroj: NielsenIQ

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords USA-trh-služby-NielsenIQ

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.