Společnost TCL uvedla na trh řadu prémiových mini LED televizorů pro rok 2021 s bezkonkurenčním výkonem 8K

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů v celosvětovém televizním průmyslu a přední výrobce spotřební elektroniky, dnes na slavnostním uvedení s názvem „Transcend Vision" představila své nejnovější mini LED televizory řady X, a sice televizor X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a televizor X92 Series Mini LED 8K.

Zároveň také představila vítěze ceny EISA 2021-2022 Premium LCD TV, a sice televizor TCL Mini LED 4K TV 65C825.

Řada X pro rok 2021 bude v nadcházejících dnech nejprve uvedena na trhy v Evropě, Austrálii, Saúdské Arábii a dalších zemích.

Na slavnostní představení se můžete kdykoli podívat na adrese www.tcl.com/tcl-transcend-vision-2021/index.html

„Za neuvěřitelný výkon televizorů řady X vděčíme technologii TCL Mini LED a obě řady TCL X mají skvělou pozici na trhu prémiových mini LED televizorů," uvedl Šao-jung Čang, generální ředitel společnosti TCL Electronics.

Technologie mini LED řady X poskytuje divákům bezkonkurenční zážitek ze sledování díky menším a početnějším LED diodám, které vytvářejí více zón pro kontrolu kontrastu.

LED dioda OD Zero Mini řady X92 Pro je 700krát* menší než běžná LED dioda, díky které má nepředstavitelně malou tloušťku a nabízí ohromující ultratenký profil a výjimečný zážitek ze sledování.

*V porovnání s televizorem TCL X915 8K QLED TV

Kromě skutečného zážitku z rozlišení 8K je řada X vybavena také technologií TCL QLED, která zvyšuje objem barev na více než 100 % a dokáže vykreslit více než miliardu barev.

Pro prvotřídní pohlcující zvukový zážitek je řada X92 Pro vybavena kromě technologií Onkyo a Dolby Atmos® také úžasným 5.1.2kanálovým zvukem s 25 reproduktory a 160wattovým zvukovým výstupem, zatímco řada X92 má 2.1kanálový a 60wattový výstup, což dohromady nabízí ohromující a výkonný zvuk.

Za ultratenký profil řady X92 Pro a špičkovým vzhledem stojí futuristické a dech beroucí konstrukčními přístupy společnosti TCL, mezi které patří mechanický plátek, reproduktory obalené kůží a reflexní akustický design.

Součástí řady X je také 120Hz a balíček TCL Game Master Pro s rozhraním HDMI 2.1, Wifi 6 a proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), automatickým režimem s nízkou latencí (ALLM) a technologií eARC nabízející nejlepší možný obraz a zvuk pro hry, televizní pořady a filmy.

Vzhled, funkce a dostupnost výrobku se mohou v jednotlivých zemích/oblastech lišit.

* Služba Google Assistant je k dispozici ve vybraných jazycích, zemích/oblastech.

* Google TV je název softwarového prostředí tohoto zařízení a ochranná známka společnosti Google LLC. Google, Google Duo a další značky jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1610685/image_1.jpgFoto - https://mma.prnewswire.com/media/1610684/image_2.jpg

Kontakt: S'-jang Wang /Mason Čung, +86 755 33311656, pr@tcl.com

Keywords Francie-Čína-elektronika-TCL

Region
Europe, EU, NATO

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.