Společnost Hisense využívá ambice klubu Paris Saint-Germain pro druhý rok partnerství

Po úspěšné první sezóně na hřišti s mezinárodně uznávaným fotbalovým klubem Paris Saint-Germain se přední společnost Hisense, která vyrábí spotřební elektroniku a domácí spotřebiče, těší na zahájení druhého roku globálního partnerství. Společnost Hisense se těší na posílení spolupráce s pařížským klubem, který má v kádru silné hráče, jako jsou Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma, Sergio Ramos, Georginio Wijnaldum, Achraf Hakimi a Neymar Jr.

Candy Pang, ředitelka mezinárodního marketingového oddělení společnosti Hisense, uvedla: „Jsme nadšeni, že můžeme zahájit druhý rok našeho partnerství s Paris Saint-Germain, jedním z nejúspěšnějších a nejrychleji rostoucích klubů na světě. Díky úspěchu z předchozího roku budeme stavět na společných hodnotách a budeme pokračovat ve společném partnerství, abychom vytvořili co nejlepší domácí divácký zážitek pro všechny fanoušky klubu Paris Saint-Germain. Díky návratu fanoušků do Parku princů a řadě nových špičkových posil nás čeká ještě zajímavější sezóna."

Marc Armstrong, ředitel pro partnerství Paris Saint-Germain, k tomu uvedl: „Bylo fantastické sledovat, jak dobře se spolupráci Hisense a Paris Saint-Germain dařilo během prvního roku. V inovativní kampani s heslem ‚Rozdíl je v detailech' využila společnost Hisense naše hráče inovativním způsobem k prezentaci svých produktů a vlastností značky. Těšíme se, že partnerství bude v letošním roce posilovat a že uvidíme nové kampaně společnosti Hisense."

V druhém roce partnerství bude společnost Hisense poskytovat klubu širokou škálu inovativních produktů a v Parku princů zřídí produktový koutek, kde si fanoušci budou moci výrobky vyzkoušet. Značka bude i nadále využívat partnerství k propagaci své inovativní technologie a zároveň poskytovat fanouškům nejlepší zážitky z domácího sledování.

První rok partnerství společnosti pomohl dramaticky zvýšit tržby a zvýšit povědomí o značce Hisense. Pomohla tomu i první společná kampaň ze začátku letošního roku s heslem „Rozdíl je v detailech", v níž se objevili hráči Neymar Jr, Keylor Navas, Ángel Di María, Ander Herrera a Presnel Kimpembe, a která získala obrovský ohlas na internetu i sociálních sítích.

Pobočka společnosti Hisense ve Francii, která je pro ni klíčovým trhem, zaznamenala od zahájení partnerství v srpnu 2020 až do konce sezóny v květnu 2021 meziroční nárůst tržeb o 101 %. Jen v prvních šesti měsících roku 2021 vzrostl prodej televizorů meziročně o 100 % a v letech 2020 až 2021 se zvýšilo povědomí o značce o šest procentních bodů.

Vzhledem k celosvětové popularitě klubu a početnému obsazení jihoamerických hráčů v jeho kádru partnerství přineslo také další růst prodejů v Jižní Americe. V Chile podpořil sponzoring meziroční nárůst prodeje televizorů o více než 350 %, zatímco tržby z prodeje domácích spotřebičů se meziročně zvýšily o 940 %. Celkové tržby ve Střední Americe (Panama) vzrostly během prvního roku partnerství, od srpna 2020 do května 2021, meziročně o 249 %, přičemž prodej televizorů se zvýšil o 499 %. Kolumbijská divize společnosti mezitím našla v regionu další obchodní partnery, stejně jako pobočka Hisense Argentina.

Společnost Hisense pokračuje v podpoře významných sportovních akcí po celém světě a nedávno oznámila partnerství s Mistrovstvím světa ve fotbale 2022, stejně jako spolupráci s UEFA EURO 2020 a finále Ligy národů UEFA. Sponzorství je oslavou globální přítomnosti společnosti Hisense, jejíž výrobky se vyvážejí do více než 160 zemí a regionů.

Sledujte všechny zprávy spolupráci Hisense a Paris Saint-Germain na adrese: global.hisense.com.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1595041/KV.jpg

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1595039/TVC1.jpg

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1595040/TVC2.jpg

KONTAKT: Hisense PR Team, E-mail: HisenseGlobal@ogilvy.com, Tel: +86-13922322347

Keywords Čína-elektronika-fotbal-Hisense

Region
Asia, Australia

Category
Sport
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.