Midea uvádí na evropský trh robotický vysavač (RVC) Midea M7 Pro

Společnost Midea uvedla 23. května na mezinárodní trhy, včetně Ruska, Německa, Francie a Polska, svůj nový produkt - robotický vysavač (RVC) Midea M7 Pro. Od předchozích modelů na trhu se M7 Pro liší vylepšenou technologií a funkcemi, které spotřebitelé využijí. Po více než deseti letech inženýrského zkoumání a vývoje technologie robotických vysavačů může nyní společnost Midea u tohoto nově uvedeného robotického vysavače M7 Pro konečně nabídnout vynikající navigační systém, režim vysoce účinného mopování a další vylepšené funkce.

Laserová navigace a možnosti čištění na míru

Midea M7 Pro využívá nejnovější technologii páté generace laserové navigace s přímým skenováním. Skenuje celý dům na frekvenci 3000 Hz a sestavuje mapu úklidu v aplikaci MSmartLife[1]. Na rozdíl od složitého párování u konkurenčních výrobků využívá Midea M7 Pro tříkrokové rychlé párování, které umožňuje okamžité připojení k domácí síti. Po dokončení prvního skenování a zmapování domu se v aplikaci zobrazí plán domu. Uživatelé mohou nastavit proces úklidu podle svých preferencí, například sledovat cesty úklidu, nastavit virtuální stěny a zakázané oblasti nebo vybrat konkrétní oblast/místnost pro hloubkové čištění. Vylepšeny byly také algoritmy inteligentních úklidových cest a každá místnost může být uklizena optimálním způsobem.

Laserová detekce dokáže rozpoznat předměty až do vzdálenosti osmi metrů, což usnadňuje úklid velkých domů. Spotřebitelé, kteří se hodně spoléhají na digitální produkty, často trpí „úzkostí z výdrže baterie", zatímco Midea M7 Pro může díky režimu samonabíjení tyto obavy výrazně zmírnit. Je vybaven 5200mAh baterií s velkou kapacitou, která zajišťuje až 3 hodiny provozu [2] na jedno nabití a po každém dokončení úklidu se vrátí do nabíjecí stanice. Pokud robotický vysavač M7 Pro během úklidu zjistí nízkou energii baterie, sám se dobije a poté bude pokračovat v čištění. V mobilní aplikaci se zobrazuje žlutá ikona blesku, která označuje polohu nabíjecí stanice, takže robot ví, kam má jet, když potřebuje nabít.

Midea M7 Pro dokáže překonat překážky vysoké až 2,2 centimetru. Práh mezi kuchyní a obývacím pokojem nebo malé schůdky z obývacího pokoje na balkon tak tento vysavač snadno překoná, aniž by poškodil podlahu nebo sám sebe. Navíc je tento vysavač velmi kompaktní a díky výšce pouhých 9,7 centimetru dokáže uklidit i pod pohovkou, postelí či konferenčním stolkem. Už se nebudete muset ohýbat a skutečně si uvolníte ruce.

Vysokofrekvenční vibrační mop k odstranění odolných skvrn

Největším překvapením vylepšené verze M7 Pro oproti klasickému modelu M7 je vylepšená schopnost vytírání mopem. Nově přidaný vysokofrekvenční vibrační mopovací komponent dokáže dosáhnout 500 vibrací za minutu, čímž napodobuje ruční mopování, a nabízí tak podstatně lepší výkon při odstraňování skvrn. Skvrny od kávy, kečupu a dalších lepkavých materiálů lze tak snadno odstranit. Mop je rozdělen úhlopříčně na pravou a levou polovinu a uprostřed spojen pružnou pryží, což zajišťuje dokonalé utlumení vibrací i při vysoké frekvenci otáčení. Při zapnutém tichém režimu nenarušuje provoz robota každodenní práci a učení[3]. Je méně hlučný než většina ostatních robotů ve své kategorii. Naši inženýři a produktoví manažeři tak vyvinuli řešení, které nabízí rovnováhu mezi vysokorychlostními vibracemi a stabilitou robota, což je zárukou spokojenosti uživatelů. Velká mopovací tkanina dokáže navíc najednou vyčistit větší plochu, což uživatelům přináší vyšší efektivitu a rychlost úklidu.

Nádrž na vodu vibračního mopu M7 Pro je vybavena vestavěným motorem, který zajišťuje roztáčení mopu. Průtok vody ze zásobníku lze nastavit na celkem 3 úrovně, podle konkrétní potřeby uživatelů, takže se nemusíte obávat, že by podlaha byla příliš suchá nebo příliš mokrá. Po vibračním vytírání nezůstanou nevzhledné skvrny od vody jako při ručním vytírání. Podlaha vytřená vysavačem Midea M7 Pro je tak čistá, že se leskne jak pod přirozeným slunečním světlem, tak pod umělým osvětlením. Tento robotický vysavač dokáže uspokojit i „extrémně pořádkumilovné zákazníky."

Motor s vysokým sacím výkonem 4000 Pa: nikdy nepustí žádné drobné odpadky

Midea M7 Pro má dva kartáče na obou stranách, které při čištění zachycují více prachu. Výkonný je také plovoucí válečkový kartáč ve spodní části. Sací ústí je blízko u podlahy, takže nedochází k víření vzduchu v okolí vysavače. Díky motoru NIEDEC dovezenému z Japonska, který má sací výkon až 4000 Pa (Pascalů) při rychlosti otáčení 20.000 otáček za minutu, může účinnost odstraňování prachu na tvrdých podlahách dosáhnout až 94 %[4]. Vlasy, prach, drobky či jiné drobné odpadky lze tak snadno vysát a odstranit.

Verze Midea M7 Pro určená pro mezinárodní trhy byla uvedena na trh 23. května, a to v Rusku, Německu, Francii, Itálii, Polsku a Španělsku za cenu 449,99 EUR [5]. Díky silnému čisticímu účinku, vysokému sacímu výkonu a intuitivnímu inteligentnímu ovládání úklidu přes aplikaci MSmartLife nabízí vysavač Midea M7 Pro úžasný výkon za skvělou cenu. Velké domácnosti a zákazníci, kteří kvůli pandemii častěji uklízí, potřebují úklidového robota se silným čisticím výkonem, který dokonale uklidí jejich domácnost. Nechte roboty dělat domácí práce, abyste se mohli více věnovat tomu, co máte opravdu rádi.

O společnosti Midea Group

Midea Group je společnost ze žebříčku nejlepších světových firem Fortune 500. Firma v poslední době zaznamenává silný růst v mnoha různých odvětvích. Věříme v humanizaci technologií a naše řešení vyvíjíme s ohledem na lidi, kteří je budou používat. Máme 52 let zkušeností s výrobou a vývojem špičkových robotických a automatizačních technologií. Snažíme se náš vývoj posouvat neustále dopředu s ohledem na budoucnost a chceme vyvíjet takové výrobky, které uspokojí neustále se měnící nároky našich zákazníků a spotřebitelů.

[1] Tuto mapu si můžete stáhnout přes chytrou aplikaci MSmartLife, kterou najdete v obchodech Google a iOS..

[2] Při zapnutém ekonomickém režimu zvládne M7 Pro až tříhodinové čištění.

[3] Provozní hlučnost vysavače M7 Pro v tichém režimu je 69 decibelů, což umožňuje práci i studium bez nepříjemného rušení.

[4] Údaje pocházejí z laboratoře Midea. Při práci v nejsilnějším režimu dosahuje míra odstranění prachu více než 94 %.

[5] Jedná se o průměrnou cenu. Maloobchodní ceny v různých zemích a regionech se mohou v jednotlivých zemích lišit. Ověřte si prosím místní maloobchodní cenu ve vaší zemi.

Pro více informací kontaktujte:

Wang Han+86-18200709450wanghan24@midea.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1515029/image_5016365_38930109.jpg

Keywords Čína-elektronika-trendy-firmy-Midea

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.