Adyen a Microsoft zahajují optimalizaci síťových tokenů

Díky spolupráci se společností Adyen na optimalizaci síťových tokenů zaznamenala společnost Microsoft pozitivní nárůst míry autorizace

Společnost Adyen (AMS: ADYEN), globální platební platforma populární mezi řadou předních světových společností, prohlubuje spolupráci se společností Microsoft za účelem urychlení inovace v oblasti plateb na obou stranách spuštěním optimalizace síťových tokenů. Adyen je jednou z prvních platebních platforem, která umožňuje tokenizované platby napříč více schématy a nabízí automatizovanou optimalizaci používání tokenů ke zvýšení rychlosti autorizace. Přijetím optimalizace síťových tokenů mohou obchodníci jako Microsoft dosáhnout výrazně vyšších výnosů díky vyšší míře autorizace.


"Zákaznická zkušenost je naším hlavním zaměřením a pokud jde o platební proces, jde o to, aby byl rychlejší, jednodušší a bezpečnější," uvedl Matt Rossmeissl, viceprezident pro komerční technický provoz společnosti Microsoft. "Inovace produktů je jádrem toho, co v Microsoftu děláme a optimalizace síťových tokenů od společnosti Adyen je faktorem, který přispívá k vyšší míře autorizace a spokojenosti zákazníků."


Adyen a Microsoft spolupracují od července roku 2015. Spolupráce byla navázána během období získávání rozsáhlých akvizic společností Microsoft napříč Evropou. Adyen dnes zpracovává platby společnosti Microsoft globálně ve všech jejích produktech a službách. Microsoft využívá kromě optimalizace síťových tokenů i několik dalších produktů od Adyenu, včetně nástroje pro aktualizaci účtu v reálném čase, který zajišťuje bezproblémovou nákupní zkušenost tím, že vždy nabije nejaktuálnější kartu. Adyen se Microsoftu také stará o různé místní platební metody v řadě zemí, včetně svého novějšího produktu, kterým jsou debetní sítě se sídlem v USA.


"Vždy vytváříme produkty se zaměřením na naše obchodníky a jejich koncové zákazníky a společnost Microsoft nás posouvá k tomu, abychom pomáhali vytvářet lepší globální řešení. Využili jsme důsledné touhy Microsoftu poskytovat zákazníkům lepší zážitky," prohlásil Kamran Zaki, provozní ředitel společnosti Adyen. "V popředí inovací je tým společnosti Microsoft vždy ochoten být prvním, kdo si osvojí řadu našich nových produktů a funkcí. Každý den spolupracujeme na vytváření pozitivních nákupních zážitků pro zákazníky společnosti Microsoft a těšíme se na to, s čím přijdeme příště."


O společnosti Adyen


Adyen (AMS: ADYEN) je platební platforma využívaná řadou předních světových společností. Poskytuje moderní komplexní infrastrukturu přímo propojenou s platebními kartami Visa, Mastercard a dalšími, zákazníky z celého světa preferovanými platebními způsoby. Poskytuje bezproblémové platby napříč online, mobilními a fyzickými obchodními kanály. Adyen má kanceláře po celém světě a spolupracuje se společnostmi jako jsou Facebook, Uber, Spotify, Casper, Bonobos a L'Oréal. Spolupráce se společností Microsoft, jak je pospána v této obchodní aktualizaci, podtrhuje kontinuální šíření platformy mezi stálými i novými obchodníky v průběhu let.


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/432569/Adyen_Logo.jpg


KONTAKT:

press@adyen.com

Keywords Nizozemsko-počítače-finance-firmy-Adyen

Region
Europe, EU, NATO

Category
IT, telecommunications
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.