Vymyslete slogan na medaili Jizerské 50 pro rok 2021

Říct dneska, že je třeba být pozitivní, je skoro špatný dvojsmysl. Ale organizátoři závodů J50 rozhodně pozitivní jsou! "Optimisticky hledíme do budoucnosti a připravujeme pro vás 54. ročník ČEZ Jizerské 50 s plným nasazením," uvedl Richard Valoušek, mluvčí závodu.


Věřte, že se všichni snaží do budoucna dívat s nadějí co možná nejméně bolestivé cesty a návratu k normálu. "Přejeme si, stejně jako všichni příznivci bílé stopy, a to nejen závodu Jizerská 50, abychom si mohli ve zdraví užívat sněhové nadílky a perfektně upravené trasy Jizerskohorské magistrály," sdělila mluvčí České mincovny Lenka Klimentová s tím, že produktové oddělení již nyní připravuje grafické podklady pro ražbu medailí, které dostanou nejen čeští vítězové hlavního závodu J50.


Stejně jako v minulém roce totiž čeká na všechny účastníky běžkařského závodu v Jizerkách řada benefitů, a to samozřejmě včetně účastnické medaile na památku. "Budou uloženy v kapsli do magnetického blistru, aby se daly dát třeba na lednici, nebo i vystavit," upozornila na letošní novinku mluvčí mincovny.


Podobu jedné její strany můžete teď ovlivnit právě vy! Vymyslete to nejlepší motto pro rok 2021 a vaše slova bude nosit celý běžkařský národ.


Zde je pár návrhů pro inspiraci:

Lehce ve stopě v těžké době.

V bílé stopě, v těžké době.

Bílou stopou běžíš pro zdraví.


Vaše návrhy posílejte do 15.11. na e-mail info@jiz50.cz s předmětem "Motto na medaili". "Všechna motta musí mít do 30 znaků včetně mezer, aby se na pamětní medaili vešla," připomněla Klimentová.


Dalším benefitem pro závodníky je bonus 500,- Kč. Účastníci Jizerské 50 si mohou na svou budoucnost s Českou mincovnou začít například i spořit. Až do 14. 2. 2021 je pro ně připraven platný kód J502021 na pětistovku. "Jednoduše kód napíší do připraveného pole při vyplňování formuláře Zlaté spoření na www.ceskamincovna.cz a částka jim bude automaticky připsána," vysvětlila mluvčí mincovny.

https://ceskamincovna.cz/zlate-sporeni/?utm_source=Newsletter_J50&utm_campaign=20200915_Zlat%C3%A9_spo%C5%99en%C3%AD&utm_content=headbanner


Kontakt:

Lenka Klimentová

PR specialista

e-mail: lenka.klimentova@mint.cz

Keywords Sport-lyžování-medaile-Jizerská padesátka-Česká mincovna

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Sport

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.