Nový výkonný ředitel EBM Partner

EBM Partner a.s., developerská společnost patřící pod skupinu EBM Group, přijímá nového výkonného ředitele. Je jím Jan Šulc, který přišel z TOP Managementu Skanska Property Czech Republic, s.r.o., developera administrativních projektů v ČR, kde působil od roku 2011 a zastával postupně pozice Project leader a Project Manager.

Od roku 2017 byl Jan Šulc jako Project Director kompletně zodpovědný za project management v rámci operací v ČR a v posledním roce pak plnil tuto roli i pro projekty v rámci skupiny Skanska na maďarském trhu v Budapešti. V rámci své činnosti zodpovídal za veškeré fáze developerského cyklu od akvizic, přes development, výstavbu, spolupráci při pronájmu budov až po divestice projektů. Jako člen management teamu Skanska Property ČR se spolupodílel na korporátním reportingu a tvorbě strategie společnosti. Jeho úkolem v EBM Partner bude společně se stávajícím týmem sjednotit činnosti developmentu a projektového managementu, nastavit systémové procesy a připravit společnost na růst jak v segmentu residenčního developmentu tak v oblasti nájemního bydlení.


Kontakt:

Zuzana Domínová

EBM Office, s.r.o.

člen skupiny EBM Group

e-mail: zdominova@ebmgroup.cz

ebmoffice.cz

Keywords ČR-reality-personální-firmy-EBM Partner-EBM Group

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Building industry, housing and real property

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.