Extreme Networks představuje jednoduchou síť

Enterprise Policy System je nezávislé softwarové řešení na základě vrstev, které umožňuje společnostem vytvářet sítě vyladěné na aplikace obchodování po internetu (e-commerce) a ERP.

Extreme Networks Inc (zkratka na Nasdaqu:EXTR), která pokračuje v dodávání řešení pro vysokovýkonné lokální sítě LAN umožňující nový obchod, dnes oznámila, že uvedení nového řešení Enterprise Policy System, který spolupracuje s dalšími systémy, umožňuje uživatelům bez problému umístit pojistnou síť. Nový Enterprise Policy System umožňuje společnostem, aby ochránily vlnové pásmo pro základní úkolové aplikace a dát přednost příjmu generovaných dat.

Enterprise Policy System vylepšuje již existující řešení společnosti Extreme Network Policy-Based Quality of Services, které určuje přenos dat a alokuje vlnovou šířku na vrstvu 1 přes vrstvu 4. Nový software společnosti Extreme Networks dodává prosazování nezávislé pojistné vrstvy, mapování možností adres a podporu řešení od mnoha dodavatelů.

"Od té doby, co jsme dodali náš první přepínač třetí vrstvy v roce 1997, pomáháme obchodním společnostem porozumět a využít pojistné síťování pro vylepšený výkon sítí.," řekl George Prodan, viceprezident marketingu Extreme Networks. "Dnes je mnoho uživatelů zmateno pojistným síťováním. Zajišťujeme jednoduchá řešení, která jim umožní jednoduše rozmístit pojistné schopnosti a položit základy pro síť, která se může rychle měnit a adaptovat na nové aplikace.

S vrstevnatým nezávislým pojistným prosazením mohou všechny přepínače Extreme Network využít pojistné možnosti v vrstvě 1 přes vrstvu 4 bez ohledu na to, jestli jsou zařízení v módu přepínacím nebo směrovacím. Přesměrování nepotřebuje být zapnuto pro možnosti nové vrstvy 3 a vrstvy 4, aby byly naladěni.

Enterprise Policy System společnosti Extreme Networks zahrnuje unikátní možnost mapování nových adres, které zjednodušuje pojistné rozmístění. Možnost mapování adres je založena na systému dynamického spojování kontextu, který umožňuje mapování uživatelů nebo strojových jmen založených na adresách internetového protokolu, adresách Mac nebo fyzických připojení. Pojistky mohou být nyní zapisovány pro speciální uživatele a stroje a jsou automaticky mapovány na detailnější nižší úrovni.

Více programová podpora Enterprise Policy System umožňuje řešením společnosti Extreme Networks, aby byly umístěny v heterogenních prostředích. Zahájení uvedení Enterprise Policy System dovolí pojistnou kontrolu vybraných směrovačů Cisco a Xedia. S touto podporou Extreme Networks očekává, že jeho uživatelé budou mít konečně možnost mapovat pojistky lokálních sítí LAN a WAN. Enterprise Policy System je navrhován tak, aby dovoloval další kontrolu pojistek u ostatních prodávaných zařízení v budoucnu.

Systém obsahuje inteligentní webovou pojistnou konzoly pro vytváření a správu pojistek, stejně jako je Common Open Policy System (COPS), který je na serveru a na serveru Radius pro uživatelovu autentifikaci. Dále virtuální schopnosti komunikační páteře umožňují ochranu uživatele a aplikované služby.

Cena a dostupnost

Extreme Networks plánuje zahájení prodeje Enterprise Policy System v červenci roku 1999; nový software je zahrnut v produktu ExtremeWare (TM) Enterprise Manager 2.0. ExtremeWare Enterprise Manager s Enterprise Policy System stojí 9,995 USD. Software je možno získat přes celosvětovou síť prodejců společnosti Extreme Networks(www.extremenetworks.com/extreme/sales/contacts/internati onal.htm)

Informace o společnosti

Extreme Networks navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává vysokovýkonná řešení sítí LAN, která se rychle adaptují na změny a umožňují budoucí aplikace pro nové podnikání. Rodina produktů horizontálně rozšířitelných (stackable) systémů Summit(TM)a systémů modulárního propojení BlackDiamond (TM) v sobě spojují Internet Protocol (IP) a rychlostní centrálu Layer 3, což zvyšuje tok informací a umožňuje budoucí růst sítě.

Ředitelství společnosti Extreme Networks je na adrese 3585 Monroe Street, Santa Clara, California, 95051, 408-579-2800 nebo 888-257- 3000; www.extremenetworks.com.

Poznámka: Extreme Networks, ExtremeWare, Summit a BlackDiamond jsou obchodní značky společnosti Extreme Networks Inc.

Kontakt: Valerie Bellofatto, tel: (USA) 408-579-2963, nebo e- mail: vbellofatto@extremenetworks.com nebo George Unger, tel: (USA) 408-579-2867 nebo e-mail gunger@extremenetworks.com, oba z Extreme Networks Public Relations Webová stránka: http://www.extremenetworks.com

Keywords Extreme Networks

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.