Unikátní výstava „Mláďata z DinoParku“ 19. 1. - 3. 3. 2019

Obrovití vládci druhohor představují svoji drobotinu!!

Unikátní a ojedinělá výstava robotických a statických modelů dinosaurů v životních velikostech se vrací na výstaviště do Českých Budějovic, začínáme v sobotu 19. ledna!

Už jste někdy viděli tyrannosauří sourozence při jejich hrách nebo malé stegosaury dovádějící vedle svých rodičů? Na výstaviště do Českých Budějovic opět dorazí dinosauři a tentokrát bude celá výstava tématicky zaměřena na dinosauří mláďata. Mimo tuto drobotinu na vás čeká výběr těch nejzajímavějších modelů dinosaurů ze všech DinoParků z ČR i zahraničí. Představíme vám dravé masožravce s jejich nejznámějším zástupcem Tyrannosaurem, přežvykující býložravce v čele s obrovitým, takřka 30 m dlouhým Barosaurem, a to vše v působivých dekoracích druhohorní přírody.

Výstava je vhodná i jako součást výuky přírodopisu. Děti a studenti ve školní skupině platí standardní vstupné, pedagogický doprovod má vstup zdarma.

Výstaviště České Budějovice - Pavilon T2 Otevírací doba: 10-18 hod.

ikona TZ unikátní výstava České Budějovice

Kontakt: Milan Choulík, info@dinopark.cz

Keywords ČR-zábava-DinoPark-firmy-WEST MEDIA

Region
Budejovice region

Category
Services, tourism
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.