DinoPark 2018 * Sezóna v největší síti zábavních parků právě začíná!!!

Sezóna v největší síti zábavních parků právě začíná

Sezóna v největší síti zábavních parků právě začíná

S přicházejícím jarním sluncem se probouzí po zimním spánku i naši dinosauři a brány do druhohor v každém z pěti DinoParků v České republice se pro první letošní návštěvníky otevřou již tento víkend.

Vydejte se na dobrodružnou cestu do druhohor mezi statické i robotické ozvučené modely dinosaurů v životních velikostech a přírodních dekoracích, s dětskými atrakcemi, naučnými stezkami, skutečnými vykopávkami a spoustou zábavy.

DinoPark jako každý rok připravil spoustu novinek! V průběhu jara představí dinosauří rodinky našim návštěvníkům své potomky, i proto jsme sezónu nazvali „Sezóna mláďat“. Přijďte si i vy udělat fotku s dinosauří drobotinou, obdivujte tři mladé Tyrannosaury při svých hrách, roztomilé Apatosaury, právě narozené Stegosaury a mnoho dalších. V DinoParku Plzeň, Vyškov a Ostrava rozhodně nepřehlédnete 30 metrů velké pohyblivé Argentinosaury, největší robotické modely, které můžete od letošního roku v DinoParku vidět.

Každý z DinoParků je jiný, jen jeden vidět nestačí ;-)

Data otevření jednotlivých DinoParků:

DinoPark Zoo Plzeň - 30.3.

DinoPark Harfa Praha 30.3.

DinoPark Plaza Liberec - otevřeno celoročně DinoPark Ostrava - 30. 3.

DinoPark Zoopark Vyškov 29.3.

www.dinopark.cz

Kontakt pro novináře:

Milan Choulík

tel.: 777 107 052

Keywords ČR-zábava-Dino Park-firmy-WEST MEDIA

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Services, tourism
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.