American Express přinese mobilní bezkontaktní platby Apple Pay držitelům karet na klíčových globálních trzích

Očekává se, že prvními uživateli služby Apple Pay budou držitelé karet American Express v Kanadě a Austrálii, a to počátkem tohoto roku. Dostupnost pro Španělsko, Singapur a Hong Kong se plánuje v průběhu roku 2016.

Společnost American Express (burzovní index NYSE:AXP) dnes oznámila, že služba Apple PayTM bude dostupná na klíčových globálních trzích, a umožní držitelům karet American Express(R) platit na cestách pomocí iPhone, Apple Watch nebo iPadu. Služba Apple Pay by měla být k dispozici ještě letos pro držitele karet v Kanadě a v Austrálii, a v roce 2016 ve Španělsku, Singapuru a Hong Kongu. Pomocí Apple Pay budou moci držitelé karet v těchto zemích bez problémů použít své spotřebitelské, maloobchodní a firemní karty American Express(i), a provádět platby pomocí iPhone nebo Apple Watch v obchodech, které akceptují bezkontaktní platby a platby American Express. Držitelé karet budou moci používat svůj iPhone nebo iPad také k platbám v rámci zúčastněných obchodních aplikací.

Při platbě s Apple Pay budou mít držitelé karet nadále k dispozici veškerou ochranu a zákaznické služby, které očekávají od American Express.

"Díky našemu globálnímu dosahu dokážeme rychle přinést službu Apple Pay držitelům karet na těchto významných zemích," řekl Tony Prentice, viceprezident pro mobilní produkty a platby společnosti American Express. "Jsme přesvědčeni, že pro naše členy klubu je důležité být na špici v oblasti řešení pro bezproblémové a inovační platby, a jsme rádi, že toho můžeme dosáhnout pomocí služby Apple Pay.

"Naši zákazníci preferují své zkušenosti s Apple Pay, a my chceme tuto možnost přinést co největšímu množství našich uživatelů po celém světě," řekla Jennifer Bailey, viceprezidentka pro Apple Pay. "Jsme nadšeni, že s globálním emitentem, jako je American Express, můžeme bez problémů poskytnout náš snadný, bezpečný a soukromý způsob platby více zákazníkům na mezinárodní úrovni."

Stejně jako v jiných zemích, které přijímají platby Apple Pay, získají držitelé karet používající způsobilou kartu American Express s Apple Pay následující funkce:

- Oznámení v reálném čase a podrobnosti pro nákupy

- Bezproblémové připojení k aplikaci Amex(R) Mobile pro lepší monitorování účtu, obsluhu a přístup k dostupným odměnám a nabídkám

Důvěryhodná bezpečnost a zabezpečení

Když držitel karty provádí platbu, American Express aktivuje svou ochranu. American Express poskytuje svým členům klubu ochranu proti podvodům a online ochranu.

Jádrem služeb American Express a Apple Pay je bezpečnost a soukromí. Pokud člen klubu připojí svou kartu k Apple Pay, skutečné číslo karty se do zařízení neukládá. Namísto toho se přiřadí jedinečné číslo účtu zařízení, které je šifrované a bezpečně uložené v bezpečnostním prvku na jeho zařízení. Každá transakce je autorizována pomocí jednorázového, jedinečného dynamického bezpečnostního kódu.

Další informace o službě Apple Pay najdete na stránkách www.amex.co/applepay. O společnosti American Express

American Express je globální společnost v odvětví služeb, která poskytuje zákazníkům přístup k produktům, poznatkům a zkušenostem, které obohacují život a budují obchodní úspěch. Více se dozvíte na adrese americanexpress.com. Spojte se s námi na adresách facebook.com/americanexpress, foursquare.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress a youtube.com/americanexpress.

Klíčové odkazy na produkty a služby: platební a kreditní karty, obchodní kreditní karty, program odměn Plenti, cestovní služby, dárkové karty, předplacené karty, obchodní služby, firemní karty a služební cesty.

[i] "Způsobilá karta American Express" znamená kreditní nebo platební kartu American Express spotřebitele, malého podniku nebo firmy, která nebyla zrušena, a byla vám vydána prostřednictvím dceřiné společnosti American Express. Předplacené karty a produkty nejsou způsobilé. Pokud vlastníte karty American Express vydané jinými finančními institucemi, obraťte se na vydavatele, a ověřte si, zda se podílí na službě Apple Pay.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20151027007064/en/

Kontakty:

American Express

Bradley Minor, 212-640-2274

bradley.r.minor@aexp.com

Zdroj: American Express

Keywords USA-banky-komunikace-firmy-American Express-Apple

Region
USA, Canada, U.N.

Category
IT, telecommunications
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.