Celosvětová expanze bankomatů Euronetu pokračuje

Euronet buduje nezávislé bankomatové sítě ve třech dalších zemích.

Smlouvami o službách s přidanou hodnotou nyní pokrývá více než 165.000 bankomatů napříč šesti kontinenty.

Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), dnes oznámil přidání tří nových zemí do svého portfolia nezávislých bankomatových sítí. Nové bankomaty v Malajsii, na Kypru a v Portugalsku rozšíří pozici Euronetu jakožto nejrychleji rostoucího a nejvíce geograficky rozmanitého, nezávislého umístitele bankomatů.

Kromě geografické expanze rozšiřuje Euronet i svoje služby s přidanou hodnotou, a to prostřednictvím několika nových smluv. Po jejich implementaci budou služby s přidanou hodnotou Euronetu poskytovány pro více než 165.000 bankomatů vlastněných bankami ve 21 zemích světa napříč šesti kontinenty. Expanze služeb s přidanou hodnotou doplňuje stávající bankomatové portfolio Euronetu, kde umožňuje výběr hotovosti, dotaz na zůstatek, řízené služby a komplexní sadu služeb s přidanou hodnotou na téměř 21.000 bankomatech ve 25 zemích Evropy a Asie.

"Již více než 20 let Euronet vede odvětví při umísťování a provozování bankomatů na rozvíjejících se i na rozvinutých trzích, a zároveň investuje do inovativních technologií, které zlepšují ziskovost Euronetem vlastnených nebo provozovaných bankomatových sítí." řekl Michael J. Brown, předseda představenstva Euronetu, generální ředitel a prezident. "Vstup na tyto tří nové trhy a nové smlouvy na implementaci služeb s přidanou hodnotou Euronetu na významném počtu bankomatů zdůrazňujou naši dlouhodobou strategii rozšiřování portfolia produktů, bankomatů, na stávajících i nových trzích. "

Vybudování sítě bankomatů v Malajsii představuje první samostatnou síť Euronetu v Asii a Tichomoří, zatímco nezávislá síť v Portugalsku je první přítomností EFT Euronetu v zemi. S přidáním těchto nových trhů, Euronet nyní vlastní a provozuje síť IAD v 17 zemích, včetně: Polska, Německa, Francie, Portugalska, Španělska, Itálie, Řecka, Kypru, Rumunska, Ukrajiny, Chorvatska, Maďarska, Dánska, Rakouska, Malajsie,České republiky a Spojeného království.

Euronet vytvořil komplexní portfolio služeb s přidanou hodnotou pro bankomaty. Některé z těchto služeb jsou:

* Reklama a propagace na bankomatech

* Uhrada účtů

* Bezkontaktní výběr

* Charitativní dary

* Zavedení kupónů

* Customer Relationship Management

* Domácí & Mezinárodní portály (brány)

* Dynamická měnová konverze

* E-peněženka Top-Up

* Rozdělení cizích měn - nabídka cizích měn (foreign currency dispense)

* FX převody (Peněžní zásilky)

* Okamžité půjčky

* Inteligentní vklad

* Mobilní bankovní převod

* Dobíjení mobilních telefonů

* Převody člověk na člověka

* Předplacená distribuce obsahu

Generální ředitel Michael J. Brown pokračuje, "Bankomaty už nejsou jen pro výběr hotovosti, a my jsme rádi, že si banky uvědomují naši schopnost vedení trhu. Naše inovativní služby s přidanou hodnotou mohou být přizpůsobeny specifickým potřebám bank, které vylepšují služby zákazníkům, a tak vytvořejí zdroj dodatečných příjmů pro banku. Těšíme se na rozšíření naší přítomnosti a naši technologie na více zařízení ve více zemích s více bankami po celém světě. "

Pro více informací, prosím, navštivte www.euronetworldwide.com .

Kontakty pro média:

Stephanie Taylor

+1-913-327-4200

Zdroj: Euronet Worldwide, Inc.

Keywords USA-finance-služby-Euronet Worldwide

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Services, tourism
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.