Globopolis.com volí Pyxis k přetvoření webových stránek

Globopolis.com, mnohojazyčné webové stránky týkající se životního stylu a elektronického obchodu ve městech střední a východní Evropy, se rozhodly pro nový vzhled svých stránek a po důkladném zvážení si zvolily společnost Pyxis International, která využije svých mezinárodních zkušeností (má sídla v Chicagu, Hyderbadu, Zürichu a Praze) k vylepšení služeb, jež stránky nabízejí, zejména rychlejší vyhledávání a snadnější navigaci.

Po šestimiliónové kapitálové injekci chtějí Globopolis.com dále rozšiřovat své webové stránky poskytující turistické a místní informace o některých nejzajímavějších městech světa. K dosažení tohoto cíle si vybraly Pyxis, jež úspěšně zakončila projekty se společnostmi jako jsou Nestlé Worldwide, Chicago Transit Authority a 12Snap.com, a tudíž nabízí vysokou kvalitu (od webových aplikací po bezdrátové připojení na Internet WAP) a velmi zodpovědný přístup k budoucím uživatelům stránek, kterou Globopolis.com vyžadují.

"Po práci na projektech v USA a západní Evropě jsme rádi, že můžeme spolupracovat právě s Globopolis.com, kteří jsou našimi sousedy zde v Praze," prohlásila paní Julia Bryanová, která je viceprezidentkou pro Pyxis International v Evropě. Internet, elektronické obchodování a WAP nyní prožívají obrovský boom právě v zemích střední Evropy a Globopolis.com zaujímá vedoucí postavení, neboť poskytuje svým uživatelů potřebné místní a regionální informace.

"Velice na nás zapůsobily znalosti přístupných technologií, které společnost Pyxis nabízí, vedle profesionálního vypracování a přístupu," řekl Scott Rogers, Globopolis.com CEO. "Moc se těšíme na spolupráci s týmem, který má totožné vlastnosti jako náš tým v Globopolis.com."

Uvedení první fáze nového vzhledu stránek se uskuteční 15. září, společně se zahájením rozsáhlé reklamní kampaně na podporu projektu.

O společnosti Pyxis International

Od svého založení roku 1998 se společnost Pyxis uplatnila svou silnou a flexibilní metodiku, která přináší jejím klientům řešení "na míru", týkající se komplexního obchodování na Internetu.

Na příští rok Pyxis plánují otevření nových poboček v několika dalších zemích, kde by mohli využít svých zkušeností k vytváření internetových řešení pro celý svět.

O společnosti Globopolis.com

Globopolis.com jsou webové stránky, skládající se z propojeného řetězce turistických a místních průvodců ve střední a východní Evropě, které nabízejí svým uživatelům vždy čerstvé zprávy a služby týkající se životního stylu, volného času a turistiky jak v místním jazyce, tak i v angličtině a němčině. S příchodem bezdrátového připojení (WAP) budou návštěvníci stránek schopni čerpat nápady ke zpříjemnění života i cestování mnohem snadněji.

Globopolis.com momentálně pokrývá Prahu, Budapešť, Varšavu, Krakow, Berlín, Vídeň, Ljubljanu a Bratislavu, a má odvážné plány pokračovat i v dalších městech Evropy.

K získání podrobnějších informací, kontaktujte:

Will Barnard

Communications Manager

Pyxis Consulting

wbarnard@pyxis.net

tel: (42-02) 2222 2123

fax: (42-02) 2222 2089

Corri Coulter

Globopolis.com

corri@staff.globopolis.com

tel: (42-02) 2224 6334

fax: (42-02) 2491 6301

Keywords PROTEXT-Globopolis.com

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.