Nabídku realitních agentur, které využívají nový FlexiReal, nemůže uživatel na internetu v žádném případě minout

Internet, nejrychlejší komunikační a informační médium nového tisíciletí, využívá mnoho realitních kanceláří, které tak šetří drahocenný čas svých klientů při shánění nového bydlení. Většina solidních realitních agentur má na internetových stranách velmi podrobné informace o nabízených objektech, k nimž patří srozumitelný popis, cenové ohodnocení i fotografie nemovitostí. Mohou tak v pohodlí domova zhlédnout vnější a vnitřní interiéry ze všech stran, aniž by někam museli chodit či jezdit. Když se jim některá nabídka zalíbí, spojí se s realitní kanceláři například e-mailem, pokud...

...pokud ovšem na internetu, který zatím mnohým tuzemským uživatelům připomíná velmi nepřehlednou a ničím neřízenou křižovatku, naleznou www stránky realitní kanceláře, o jejíž služby mají zájem.

Bohužel, realitních agentur je na internetu nespočet a uživatelé často řeší otázku, jak najít stránky konkrétní kanceláře z jejich města či okresu, když neznají přesnou www adresu. Jistě, mohou zkusit tuzemské či zahraniční internetové vyhledávače, ale ani na těch nemusí mít uživatel štěstí. České internetové vydavatelství Bohemia Internet Services společně s Bank Austria Creditanstalt proto připravilo unikátní internetový realitní produkt FlexiReal, díky němuž je komunikace zákazníka a realitního makléře přes internet adresnější, rychlejší, snadnější a především pohodlnější.

"Základním kamenem služeb FlexiReal je kvalitní, rychlé a neomezené připojení na internet prostřednictvím komutované nebo ISDN linky. Elektronická pošta bez omezení a registrace domény se jménem realitní kanceláře je přeci základ pro produktivní práci," vysvětlil výhody nového produktu ředitel vydavatelství Bohemia Internet Services Ladislav Semetkovský. Nabídku realitních agentur, které produkt FlexiReal využívají, naleznou zájemci na všech nejdůležitějších místech českého internetu, a to vždy v aktuální podobě.

"FlexiReal je pro realitní společnost zárukou, že i nezkušený uživatel její nabídku na internetu velmi snadno vyhledá," ubezpečil Semetkovský. Navíc si zájemce o služby realitní kanceláře může okamžitě spočítat, zda mu na vyhlédnutou nemovitost poskytne banka hypoteční úvěr. U nabídky realitní kanceláře se totiž zároveň objeví i splátkový kalendář hypotečního úvěru Majordomus s veškerým finančním servisem.

Realitní kancelář, využívající produkt FlexiReal, tak nabízí klientovi přes internet kompletní servis. "Jedině nabídka, která ušetří klientovi čas a pracné vyhledávání informací, má v dnešní době internetové revoluce šanci na úspěch," dodal Semetkovský. Bližší informace získáte na adrese http://www.flexireal.cz nebo http://www.flexireal.cz/demo.

Kontakt: Bohemia Internet Services, spol. s r.o.

Ladislav Semetkovský

U vinné révy 2140/12

106 00 Praha 10

tel.: 0603-469606

fax: 0603-469860

e-mail: ladislav.semetkovsky@tvujdum.cz

Keywords PROTEXT-FlexiReal-Bohemia Internet Services-Media Online

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.