Se zařizováním kuchyně může člověku pomoci internet

České internetové vydavatelství Bohemia Internet Services právě před měsícem uvedlo do celosvětové počítačové sítě internet unikátní odborný e-magazín KUCHYNE.CZ, který čtenářům nabízí kompletní servis informací o trendech v moderní kuchyni - odborné články doplňují přehledné katalogy domácích spotřebičů, kuchyňského nábytku a kuchyňských doplňků.

Výrobci i obchodníci tvrdí, že zájem tuzemských lidí o kvalitně zařízené kuchyně v posledních letech výrazně stoupl. Především ženy se odmítají hrbit u nevzhledných typizovaných kuchyňských linek. Chtějí využívat moderní spotřebiče, které jim usnadní práci. "A lidé rovněž chtějí, aby se rodina v kuchyni ráda scházela, což znamená, že musí být zařízena nejen účelně, ale také vkusně. Pro jejich inspiraci a snadnější orientaci na tuzemském trhu jsme začali vydávat nový elektronický magazín KUCHYNE.CZ," uvedl výkonný ředitel internetového vydavatelství Bohemia Internet Services Ladislav Semetkovský.

Tvrdí, že e-magazínem KUCHYNE.CZ mohou bez potíží listovat i naprostí internetoví začátečníci. "Jsme si plně vědomi, že internet do tuzemských domácností teprve vstupuje, mnoho lidí jej nevyužívá, protože se bojí jeho složitého ovládání. Také proto je nový e-magazín o kuchyních uspořádán natolik přehledně, aby se v něm čtenáři snadno orientovali," vysvětlil ředitel. Dodal, že pokud lidé zjistí, že jim internet přináší nové a zajímavé informace z oblastí všedního života, například právě o kuchyních, začnou ho využívat daleko více.

Uživatel, který na internetu nalistuje adresu www.kuchyne.cz, může ve chvíli porovnat ceny i technické parametry nejrůznějších kuchyňských spotřebičů - myček, lednic, mrazáků, mikrovlnných trub a dalších a dalších. V katalogu e-magazínu si vybere kuchyňský nábytek a doplňky dle svého vkusu a přečte si rovněž odborné články o nových trendech v moderní kuchyni. "Samozřejmostí je, že si uživatel v e-magazínu Kuchyne.cz pohodlně vyhledá adresy dodavatelů kuchyňského nábytku, spotřebičů i doplňků v jeho městě či obci," dodal ředitel Semetkovský.

Prestižní e-magazín KUCHYNE.CZ vychází vstříc všem uživatelům internetu, kteří si hodlají pořídit či rekonstruovat kuchyni. Aniž by museli projít desítky specializovaných prodejen či kuchyňských studií, získají veškeré dostupné informace v pohodlí domova u počítače.

KUCHYNE.CZ jsou dalším krokem k rozšiřování odborných médií české společnosti Bohemia Internet Services na síti internet. Vydavatelství je lídrem v oblasti vydávání médií určených pro bydlení a stavění - portál MŮJ A TVŮJ DŮM, dostupná na internetové adrese www.tvujdum.cz.

Kontakt: Bohemia Internet Services, spol. s r.o.

Ladislav Semetkovský

U vinné révy 2140/12

106 00 Praha 10

tel.: 0603-469606

fax: 0603-469860

e-mail: ladislav.semetkovsky@tvujdum.cz

Keywords PROTEXT-kuchyně-Bohemia Internet Services-Media Online

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.