Private Investors a Online Investor se stávají garantem na Prague Internet World

Odborným garantem sekce Finance a financování na Prague Internet World 2000 se staly společnosti Private Investors (www.pi.cz) největší obchodník s americkými akciemi v ČR a Online Investor, obchodník s cennými papíry přes Internet (www.onlineinvestor.cz). Internet World je světový cyklus konferencí a výstav věnovaný Internetu, webu a novým technologiím. Účastníky IW jsou profesionálové, kteří využívají Internet při řízení podniku, k prodeji zboží a služeb a ke komunikaci se zákazníky a zaměstnanci. Již třetí ročník PIW se koná od 18. do 20. dubna ve Veletržním paláci Praha.

Private Investors, a.s. pracuje s cílem maximálně zhodnocovat volné finanční prostředky klientů prostřednictvím investičních příležitostí na akciových trzích USA. Investiční web server Private Investors - www.pi.cz - byl na Prague Internet World 99 oceněn jako Web roku 1999. Online Investor, a.s., nabízí svým klientům nejlevnější obchodování s akciemi na RM-Systému přes Internet. Zároveň připravuje zahájení online obchodů s americkými akciemi.

Kontakt: Tomáš Holinka, tel.: (02)24211252, e-mail: tomas.holinka@pi.cz.

Keywords PROTEXT-Private Investors

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.